Ремонт холодильників Zanussi у Житомирі

Наші телефони:

+38(066) 098-00-35
+38(067) 892-64-82

Залишити заявку

Наша адреса:
м. Житомир, вул. Гоголівська 15

Ціни на ремонт холодильникiв

Увага! В ціни, вказані на сайті, не включена вартість запчастин. Точна ціна ремонту залежить від поломки і вартості запчастин для Вашої моделі холодильника. На всі види робіт надається гарантія та видається акт виконаних робіт на спеціальному бланку

Найменування послуги Вартість
Виїзд майстра БЕЗКОШТОВНО Замовити
Діагностика (при виконанні ремонту) БЕЗКОШТОВНО Замовити
Діагностика (в разі відмови від ремонту) 100 грн. Замовити
Заміна компресора від 950 грн. Замовити
Заправка фреоном від 300 грн Замовити
Заміна гумки на холодильнику від 180 грн. Замовити
Заміна дверей холодильника від 320 грн. Замовити
Заміна пускового реле від 180 грн. Замовити
Заміна дисплея від 380 грн. Замовити
Заміна фільтра від 100 грн. Замовити
Заміна терморегулятора від 220 грн. Замовити
Заміна термостата від 200 грн. Замовити
Заміна лампочки (освітлення) від 80 грн. Замовити
Заміна датчиків від 480 грн. Замовити
Заміна випарника від 350 грн. Замовити
Заміна ручки холодильника від 400 грн. Замовити
Заміна вентилятора від 80 грн. Замовити
Чистка капілярної трубки і заміна фільтра з подальшою заправкою фреоном від 550 грн. Замовити
Заміна таймера від 200 грн. Замовити
Ремонт/відновлення блоку управління від 400 грн. Замовити
Заміна петель від 380 грн. Замовити
Заміна ТЕНа в холодильнику від 320 грн. Замовити
Заміна шлейфов від 360 грн. Замовити

Ремонт холодильників Zanussi на дому (Житомир)

У нашу компанію часто звертаються жителі Житомира з питанням по холодильниках та іншої побутової техніки від італійської компанії Zanussi. Даний бренд давно є одним з найбільш популярних в нашій країні, що дозволило нам добре вивчити пристрій холодильників. Ми впевнені в тому, що будь-який з наших фахівців зможе виконати ремонт техніки "Зануссі" і зробити це настільки якісно, що ви будете рекомендувати наш центр друзям і знайомим.

Заправка фреоном

Однією з найбільш частих несправностей холодильників і морозильних камер Zanussi є розгерметизація системи. При розгерметизації з неї виходить холодоагент, який в народі називають фреоном. Насправді в холодильному обладнанні може використовуватися велика кількість різних холодоагентів (наприклад, ізобутан). Фахівці майстерні "НА ДОМУ" здійснюють оперативний виїзд на будинок до користувача для усунення витоку і заправки холодильників холодоагентом.

Наш сервісний центр

Ми настільки давно працюємо з холодильниками, морозильними камерами і іншою побутовою технікою, що іноді в це складно повірити самим. Ми починали ще за часів радянських пристроїв, коли якісні холодильники були рідкістю. Поступово ми накопичували досвід, працюючи в приватних майстернях і сервісних центрах Житомира. Зрештою ми вирішили об'єднати зусилля і створити компанію "НА ДОМУ", яка буде доброзичливою до користувачами.

Одним з основних переваг нашого центру можна вважати виїзд на будинок до користувача. Більше не потрібно возити машину на інший кінець міста - фахівець з ремонту сам приїде до вас додому і проведе діагностику. Мало того, велика частина запасних частин для техніки Zanussi буде лежати в багажнику машини і повторний візит не буде потрібно. За статистикою ми ремонтуємо за один приїзд понад 85% пральних машин.

Замовте виїзд на дiм

Виїзд може здійснюватися по Житомиру або найближчого передмістю (до 15 км). Якщо ви живете далі - то потрібно домовлятися з фахівцем для уточнення можливості виїзду в ваш район проживання. Для замовлення виїзду майстра вам буде потрібно зателефонувати або залишити онлайн-заявку. В такому випадку ми самі зателефонуємо вам буквально через кілька хвилин. Також ви можете скористатися мессенджерами і написати нам. Ми завжди йдемо на контакт з нашими клієнтами і забезпечуємо їм преміальний рівень сервісу.

Ремонт холодильників ZanussiКапітальний ремонт холодильників Zanussi ЖитомирРемонт холодильників Zanussi на дому