Ремонт холодильників «Атлант» у Житомирі

Наші телефони:

+38(066) 098-00-35
+38(067) 892-64-82

Залишити заявку

Наша адреса:
м. Житомир, вул. Гоголівська 15

Ціни на ремонт холодильникiв

Увага! В ціни, вказані на сайті, не включена вартість запчастин. Точна ціна ремонту залежить від поломки і вартості запчастин для Вашої моделі холодильника. На всі види робіт надається гарантія та видається акт виконаних робіт на спеціальному бланку

Найменування послуги Вартість
Виїзд майстра БЕЗКОШТОВНО Замовити
Діагностика (при виконанні ремонту) БЕЗКОШТОВНО Замовити
Діагностика (в разі відмови від ремонту) 100 грн. Замовити
Заміна компресора від 950 грн. Замовити
Заправка фреоном від 300 грн. Замовити
Заміна гумки на холодильнику від 180 грн. Замовити
Заміна дверей холодильника від 320 грн. Замовити
Заміна пускового реле від 180 грн. Замовити
Заміна терморегулятора від 220 грн. Замовити
Заміна термостата від 200 грн. Замовити
Заміна лампочки (освітлення) від 80 грн. Замовити
Заміна датчиків від 480 грн. Замовити
Заміна випарника від 350 грн. Замовити
Заміна ручки холодильника від 400 грн. Замовити
Заміна вентилятора від 80 грн. Замовити
Чистка капілярної трубки і заміна фільтра з подальшою заправкою фреоном від 550 грн. Замовити
Заміна фільтра від 100 грн. Замовити
Заміна дисплея від 380 грн. Замовити
Замена таймера від 200 грн. Замовити
Ремонт/восстановление блока управления від 400 грн. Замовити
Заміна петель від 380 грн. Замовити
Заміна Тена в холодильнику від 320 грн. Замовити
Заміна шлейфів від 360 грн. Замовити

Ремонт холодильників ATLANT на дому (Житомир)

Побутова техніка стає все більш досконалою з кожним днем. Ще буквально 30 років тому всі рішення були виключно механічними і користувачі не могли застосовувати велику кількість різних функцій. Зараз же в більшості приладів використовуються електронні модулі управління і спеціальні датчики, які дозволяють коригувати роботу пристрою виходячи з отриманих свідчень. Це стосується і варильних панелей, і мікрохвильових печей і пральних машин і, звичайно ж, холодильників, які значно вирвалися вперед і "навчилися" робити те, про що в минулому столітті і не доводилося мріяти.

Ремонт техніки "Атлант"

Білоруська компанія Atlant - це унікальний виробник побутової техніки. Велика частина підприємств радянської епохи розвалилися, не в силах витримати реальну ринкову конкуренцію. При цьому компанія "Атлант", що раніше випускала холодильники "Мінськ", не тільки залишилася на плаву, а й завоювала величезну популярність в Житомирі і інших містах України. Холодильники даної марки виходять з ладу не частіше за інших бюджетних брендів.

Особливості ремонту

Варто зауважити, що навіть ремонт цієї техніки виконується помітно швидше за рахунок можливості прямого постачання запасних частин і їх низької вартості. Наша компанія має прямі домовленості з виробниками деталей і компонентів для побутової техніки "Атлант". На відміну від інших центрів Житомира ми можемо швидко знайти будь-який компресор і інші деталі холодильників і морозильників марки. При цьому вартість запчастин залишається низькою через оптових поставок. Якщо ваш холодильник Atlant зламався - то викликайте майстра по ремонту не замислюючись. Холодильник варто відновлювати і використовувати далі на протязі багатьох років.

Чому у нас дешевше, ніж у конкурентів?

Майже всі відвідувачі сервісного центру запитують, чому наші послуги коштують менше, ніж аналогічна робота у конкурентів. Насправді, причин досить багато. Перша - це прямі поставки запасних частин. Нам не потрібно платити перекупникам, ми працюємо тільки з оптовиками, у яких ціни - нижче. Другий фактор - велика кількість замовлень, ми забезпечуємо майстрів роботою і вони дуже їй дорожать. Третій фактор - це велика кількість клієнтів, які приходять до нас за рекомендацією друзів і знайомих. Поки інші компанії витрачаються на рекламу - ми можемо знижувати ціни і таким чином залучати клієнтів.

Ремонт холодильників Атлант з гарантієюРемонт холодильників марки Атлант