Ремонт холодильників Snaige у Житомирі

Наші телефони:

+38(066) 098-00-35
+38(067) 892-64-82

Залишити заявку

Наша адреса:
м. Житомир, вул. Гоголівська 15

Ціни на ремонт холодильникiв

Увага! В ціни, вказані на сайті, не включена вартість запчастин. Точна ціна ремонту залежить від поломки і вартості запчастин для Вашої моделі холодильника. На всі види робіт надається гарантія та видається акт виконаних робіт на спеціальному бланку

Найменування послуги Вартість
Виїзд майстра БЕЗКОШТОВНО Замовити
Діагностика (при виконанні ремонту) БЕЗКОШТОВНО Замовити
Діагностика (в разі відмови від ремонту) 100 грн. Замовити
Заміна компресора від 1050 грн. Замовити
Заправка фреоном від 350 грн. Замовити
Заміна гумки на холодильнику від 200 грн. Замовити
Заміна дверей холодильника від 350 грн. Замовити
Заміна пускового реле від 200 грн. Замовити
Заміна терморегулятора від 230 грн. Замовити
Заміна термостата від 220 грн. Замовити
Заміна лампочки (освітлення) від 100 грн. Замовити
Заміна датчиків від 500 грн. Замовити
Заміна випарника від 380 грн. Замовити
Заміна ручки холодильника від 430 грн. Замовити
Заміна вентилятора від 100 грн. Замовити
Чистка капілярної трубки і заміна фільтра з подальшою заправкою фреоном від 580 грн. Замовити
Заміна фільтра від 130 грн. Замовити
Заміна дисплея від 410 грн. Замовити
Заміна таймера від 220 грн. Замовити
Ремонт/відновлення блоку управління від 450 грн. Замовити
Заміна петель від 400 грн. Замовити
Заміна ТЕНа в холодильнику від 350 грн. Замовити
Заміна шлейфів від 380 грн. Замовити

Ремонт холодильників Snaige на дому (Житомир)

Завдяки великому досвіду роботи наші майстри змогли досконально вивчити практично всі популярні бренди холодильників і морозильних камер. Незважаючи на схожість конструкції і технологій, кожен виріб - це унікальний екземпляр, який має свої особливості ремонту. Саме тому при виборі сервісного центру дуже важливо розуміти, куди ви звертаєтеся, і який досвід мають фахівці компанії. Сервісний центр "НА ДОМУ" - це дійсно одна з кращих майстерень Житомира.

Надійні холодильники від Snaige

У нашу компанію часто звертаються із запитами про ремонт холодильників і морозильних камер "Снайге". Цей бренд досить рідкісний в нашій країні, але в країнах Європи він користується величезною популярністю. Побутова техніка цієї компанії відрізняється ергономічним управлінням і великою кількістю різних режимів роботи. При виготовленні холодильників застосовуються високі технології і якісні деталі, які дозволяють техніці Snaige служити багато років і в разі чого відновлюватися за допомогою грамотного фахівця. Саме такі фахівці і працюють в сервісному центрі "НА ДОМУ", розташованому в Житомирі.

Надійні запчастини і досвідчені майстри

Незалежно від того, що саме зламалося в вашому холодильнику Snaige, наші майстри зможуть надати послуги з ремонту найкращої якості. Під час роботи будуть застосовуватися надійні запасні частини, які можуть служити довгі роки. Ми замовляємо їх у перевірених постачальників за вигідними цінами і не платимо посередникам. Таким чином нам вдається отримати гарантію на використовувані деталі і знизити ціну для споживачів.

Фахівці нашої компанії мають великий досвід роботи і постійно самовдосконалюються. Для того, щоб відремонтувати холодильник або морозильник Snaige необхідні знання та досвід, який напрацьовується тільки тривалими тренуваннями і великою кількістю відремонтованої побутової техніки. Середній досвід роботи нашого майстра по відновленню холодильного обладнання - 12 років.

Викличте майстра додому!

Якщо ваша техніка Snaige зламалася - не потрібно везти її в майстерню. Наша компанія стала однією з перших, які почали виїжджати додому клієнтові в Житомирі. Таким чином ми зменшуємо ризики, що виникають при транспортуванні, а також полегшуємо роботу власнику побутової техніки. Ми можемо виконати відновлення як простий, так і вбудовуваної побутової техніки.

 

Ремонт холодильників на домуРемонт холодильників недорогоРемонт холодильників Snaige