Ремонт холодильників Whirlpool у Житомирі

Наші телефони:

+38(066) 098-00-35
+38(067) 892-64-82

Залишити заявку

Наша адреса:
м. Житомир, вул. Гоголівська 15

Ціни на ремонт холодильникiв

Увага! В ціни, вказані на сайті, не включена вартість запчастин. Точна ціна ремонту залежить від поломки і вартості запчастин для Вашої моделі холодильника. На всі види робіт надається гарантія та видається акт виконаних робіт на спеціальному бланку

Найменування послуги Вартість
Виїзд майстра БЕЗКОШТОВНО Замовити
Діагностика (при виконанні ремонту) БЕЗКОШТОВНО Замовити
Діагностика (в разі відмови від ремонту) 100 грн. Замовити
Заправка фреоном від 350 грн. Замовити
Заміна гумки на холодильнику від 200 грн. Замовити
Заміна дверей холодильника від 350 грн. Замовити
Заміна компрессора від 1050 грн. Замовити
Заміна пускового реле від 200 грн. Замовити
Заміна терморегулятора від 230 грн. Замовити
Заміна термостата від 220 грн. Замовити
Заміна лампочки (освітлення) від 100 грн. Замовити
Заміна датчиків від 500 грн. Замовити
Заміна випарника від 380 грн. Замовити
Заміна ручки холодильника від 430 грн. Замовити
Заміна вентилятора від 100 грн. Замовити
Чистка капілярної трубки і заміна фільтра з подальшою заправкою фреоном від 580 грн. Замовити
Заміна фільтра від 130 грн. Замовити
Заміна дисплея від 410 грн. Замовити
Заміна таймера від 220 грн. Замовити
Ремонт/відновлення блоку управління від 450 грн. Замовити
Заміна петель від 400 грн. Замовити
Заміна ТЕНа в холодильнику від 350 грн. Замовити
Заміна шлейфів від 380 грн. Замовити

Ремонт холодильників Whirlpool на дому (Житомир)

Сервісний центр "НА ДОМУ" займається ремонтом холодильників і морозильних камер різних брендів. Завдяки великому досвіду роботи (понад 12 років) ми можемо виконувати ремонт і заміну компресорів, пошук витоків фреону, заправку холодоагентом, ремонт вентиляторів, установку нових випарників, а також багато інших робіт. На всі види послуг видається офіційна гарантія, термін якої варіюється від 3 до 12 місяців. Для виконання ремонту вам необхідно викликати майстра додому. Спеціаліст проведе комплексну діагностику холодильного обладнання і назве точну ціну ремонту.

Американська техніка Whirlpool

У нашій країні найбільш поширеними є європейські і корейські холодильники і морозильники. Це пов'язано з виходом на ринок марок з цих країн в 90 роки. Але в інших державах користується популярністю американська побутова техніка, серед якої особливо можна виділити пристрої від торгової марки Whirlpool.

Дана компанія є одним зі світових лідерів в області виробництва холодильників і має колосальний досвід в цій сфері. Саме Whirlpool належить велика кількість патентів, якими користуються інші заводи виробники. У нашому місті і Україні в цілому продукція марки Whirlpool відома і пізнавана. Ця компанія є однією з декількох американських, яка вирішила вийти на ринок нашої країни. Саме тому наш сервісний центр надає послуги по ремонту холодильного обладнання даної марки для жителів Житомира.

Виїзд по Житомиру

Наш сервісний центр "НА ДОМУ" є одним з перших в місті, який почав здійснювати виїзд на будинок для ремонту холодильників. Це дуже зручно як нам, так і користувачеві. Раніше машини могли пошкоджуватися при перевезенні, а на даний момент ми можемо бути впевнені в тому, що пристрій не буде переміщатися. Завдяки цьому ми можемо видавати розширену гарантію на всі види робіт і знижувати ціну ремонту для кінцевого покупця.

Виїзд може бути оформлений як по самому Житомиру, так і по ряду районів Житомирської області. Ми гарантовано працюємо по передмістю і можемо відвідати вас у віддалених районах області. Але для можливості такого виїзду необхідно зателефонувати заздалегідь в офіс СЦ "НА ДОМУ" і обговорити поломку. Важливо повідомити все, навіть найдрібніші деталі, щоб майстер міг взяти з собою правильні запчастини та діагностичне обладнання.

Ремонт холодильників Whirlpool ЖитомирРемонт холодильників Whirlpool на дому