Ремонт холодильників Bosch у Житомирі

Наші телефони:

+38(066) 098-00-35
+38(067) 892-64-82

Залишити заявку

Наша адреса:
м. Житомир, вул. Гоголівська 15

Ціни на ремонт холодильникiв

Увага! В ціни, вказані на сайті, не включена вартість запчастин. Точна ціна ремонту залежить від поломки і вартості запчастин для Вашої моделі холодильника. На всі види робіт надається гарантія та видається акт виконаних робіт на спеціальному бланку

Найменування послуги Вартість
Виїзд майстра БЕЗКОШТОВНО Замовити
Діагностика (при виконанні ремонту) БЕЗКОШТОВНО Замовити
Діагностика (в разі відмови від ремонту) 100 грн. Замовити
Заміна компресора від 950 грн. Замовити
Заправка фреоном від 300 грн. Замовити
Заміна гумки на холодильнику від 180 грн. Замовити
Заміна дверей холодильника від 320 грн. Замовити
Заміна пускового реле від 180 грн. Замовити
Заміна терморегулятора від 220 грн. Замовити
Заміна термостата від 200 грн. Замовити
Заміна лампочки (освітлення) від 80 грн. Замовити
Заміна датчиків від 480 грн. Замовити
Заміна випарника від 350 грн. Замовити
Заміна ручки холодильника від 400 грн. Замовити
Заміна вентилятора від 80 грн. Замовити
Чистка капілярної трубки і заміна фільтра з подальшою заправкою фреоном від 550 грн. Замовити
Заміна фільтра від 100 грн. Замовити
Заміна дисплея від 380 грн. Замовити
Заміна таймера від 200 грн. Замовити
Ремонт/відновлення блоку управління від 400 грн. Замовити
Заміна петель від 380 грн. Замовити
Заміна ТЕНа в холодильнику від 320 грн. Замовити
Заміна шлейфів від 360 грн. Замовити

Ремонт холодильників Bosch на дому (Житомир)

Якщо ви зайшли на сайт нашого сервісного центру - то швидше за все у вас поламався холодильник або будь-яка інша побутова техніка. Компанія "НА ДОМУ" забезпечує якісний ремонт будь-яких побутових приладів в Житомирі На Дому у клієнта. Ремонт пристрою залежить від безлічі факторів: заводу-виготовлювача, віку, умов експлуатації і везіння. Так, іноді навіть відмінні машини можуть виходити з ладу через 3-5 років. А деякі при цьому працюють 20-25 років. Тому дуже важливо оцінити вашу поломку і прийняти рішення про відновлення техніки. Якщо вона попрацювала у вас кілька років - нерозумно викидати техніку на смітник.

Німецька якість Bosch

Окремо варто поговорити про холодильниках і морозильних камерах знаменитої компанії Bosch. Даний бренд відомий практично кожному жителю Житомира. Компанія виробляє величезну кількість побутової техніки, електроніки, а також автомобільних запасних частин. Завдяки величезному досвіду, накопиченого за десятиліття, продукція даного бренду зарекомендувала себе неймовірно якісної і надійної. При складанні холодильників "Бош" використовуються тільки найсучасніші комплектуючі, які тільки збільшують термін служби приладу. Крім цього холодильники німецької марки відрізняються строгим дизайном і великою кількістю різних функцій.

Переваги майстерні

Наша компанія забезпечує швидкий виїзд майстра прямо на будинок до клієнта. Завдяки оптовій купівлі запасних частин ми можемо дуже швидко дістати всі необхідні комплектуючі. Крім описаних вище достоїнств, можна виділити велику кількість грамотних фахівців. У нашій компанії є майстри, які спеціалізуються по німецькій техніці, є фахівці з корейським, турецьким і американським холодильників.

Всі майстри сервісного центру "НА ДОМУ" мають великий досвід роботи і профільну освіту. Середній досвід майстра в нашому центрі - 12 років, а мінімальне значення, з яким ми приймаємо на роботу - 8 років. У будь-якому випадку, ми забезпечуємо максимальну якість роботи за мінімальною ціною. Це у нас виходить за рахунок зниження вартості запасних частин. Їх ми закуповуємо безпосередньо у оптовиків, минаючи місцевих перекупників. Якщо ви проживаєте в Житомирі або Житомирській області - сміливо телефонуйте або залишайте онлайн-заявку. Ми з радістю обговоримо вашу проблему і виконаємо ремонт холодильника Bosch.

Ремонт холодильників BoschРемонт холодильників Bosch на дому