Розширена гарантія на ремонт побутової техніки

Фахівці компанії «НА ДОМУ» допоможуть вам вирішити будь-яку проблему з побутовою технікою. Ми ремонтуємо пральні та посудомийні машини, холодильники та морозильні камери, кухонні плити, духові шафи, варильні поверхні, мікрохвильові печі та інші пристрої. Досвідчені майстри обслуговують техніку всіх зарубіжних і вітчизняних брендів, популярних в Україні. Оригінальні запчастини, сучасні інструменти і діагностичне обладнання дозволяють в найкоротші терміни відновлювати вбудовуються і окремо стоячі прилади.

Ми дорожимо своєю репутацією і прагнемо, щоб житомиряни рекомендували нас своїм близьким і друзям. Після виконання діагностики і ремонту клієнтові в обов'язковому порядку видається письмова гарантія, яка діє від 3 до 12 місяців. Її термін залежить від виду виконаної роботи, стану техніки і використовуваних запчастин.

На ремонт пральних машин та холодильників надається розширена гарантія, про умови якої можна прочитати на цій сторінці. Коли ви звертаєтеся в сервісний центр «НА ДОМУ», то можете бути впевнені в професіоналізмі майстрів і високій якості послуг, що надаються. Наші співробітники виїжджають на замовлення в Житомирі та Житомирській області.

 

Гарантія на ремонт пральних машин

Вид ремонту 100% вартості 50% вартості
Заміна Тена (водонагрівача) 3 міс. + 3 міс.
Ремонт модуля управління (плати) 1 міс. + 1 міс.
Заміна блоку підшипників 6 міс. + 6 міс.
Установка нового барабана 6 міс. + 6 міс.
Заміна зливного насоса (помпи) 3 міс. + 3 міс.
Заміна приводного ременя 3 міс. + 3 міс.
Ремонт двигуна 4 мес. + 4 мес.
Установка нових амортизаторів 6 міс. + 6 міс.
Заміна щіток на двигуні 3 міс. + 3 міс.

Гарантія на ремонт холодильників

Вид ремонту 100% вартості 50% вартості
Заміна компресора 6 міс. + 6 міс.
Заправка фреоном 6 міс. + 6 міс.
Заміна пускового реле 3 міс. + 3 міс.
Заміна терморегулятора 3 міс. + 3 міс.
Заміна випарника 3 міс. + 3 міс.
Чистка капілярної трубки і заміна фільтра 3 міс. + 3 міс.
Заміна фільтра 3 міс. + 3 міс.
Ремонт/відновлення блоку управління 3 міс. + 3 міс.
Заміна Тена в холодильнику 3 міс. + 3 міс.

Умови для інших видів побутової техніки

На жаль, розширена гарантія не поширюється на інші види техніки (крім пральних машин і холодильників). Сервісний центр «На Дому» надає на них таку ж гарантію, як і інші центри зумовлену гарантійними зобов'язаннями виробників запасних частин.

Нагадуємо, що в нашому центрі Ви можете відремонтувати будь-яку побутову техніку і електроніку, наприклад: пральні і посудомийні машини, холодильники, мікрохвильові печі, газові та електричні плити, духові шафи, варильні панелі, ноутбуки, комп'ютери, смартфони, планшети, моноблоки, оргтехніку, телевізори та домашні кінотеатри.

Якщо ж у вас зламалася дрібна побутова техніка, така як кавомолки та кавоварки, чайники, соковижималки, хлібопічки, мультиварки, блендери, праски, пилососи та м'ясорубки - ми з радістю полагодимо і цю техніку.

З повагою до мешканцям та гостям нашого міста - сервісний центр «На Дому».