Ремонт кухонних плит у Житомирі

Наші телефони:

+38(066) 098-00-35
+38(067) 892-64-82

Залишити заявку

Наша адреса:
м. Житомир, вул. Гоголівська 15

Ціни на ремонт eлектроплит

Увага! В ціни, вказані на сайті, не включена вартість запчастин. Точна ціна ремонту залежить від поломки і вартості запчастин для Вашої моделі eлектроплити. На всі види робіт надається гарантія та видається акт виконаних робіт на спеціальному бланку

Найменування послуги Вартість
Виїзд майстра БЕЗКОШТОВНО Замовити
Діагностика (при виконанні ремонту) БЕЗКОШТОВНО Замовити
Діагностика (в разі відмови від ремонту) 80 грн. Замовити
Установка електроплити від 140 грн. Замовити
Заміна конфорок від 115 грн. Замовити
Заміна ТЕНа від 280 грн. Замовити
Заміна перемикача режимів конфорки від 155 грн. Замовити
Установка нової склокераміки від 480 грн. Замовити
Заміна терморегулятора від 120 грн. Замовити
Заміна мережевого кабелю від 80 грн. Замовити
Заміна запобіжників від 60 грн. Замовити
Установка нової лампи від 80 грн. Замовити
Заміна ручки духовки від 60 грн. Замовити
Ремонт електросхеми від 380 грн. Замовити

Ремонт електроплит у Житомирі

Кухонна плита є затребуваним інструментом для приготування їжі. Конфорка і духовка своєму розпорядженні все необхідне функціоналом для готування. Серед жителів Житомира поширені моделі як з електричними, так і індукційними конфорками. Коли плита з яких-небудь причин відмовляється працювати, це викликає у господині сплеск негативних емоцій. Насамперед потрібно перевірити, чи не відключили в будинку електрику. Якщо все в порядку, ваш наступний крок - пошук кваліфікованого фахівця.

Які електроплити ми ремонтуємо?

Наші співробітники займаються обслуговуванням техніки всіх зарубіжних і вітчизняних виробників, популярних в Україні. Мова йде про наступні торгові марки: Indesit, Hotpoint-Ariston, Bosch, Siemens, AEG, Electrolux, Gorenje, ASKO, SMEG, Whirlpool, Candy, Beko, Hansa, Midea, Neff, Miele, Kuppersberg, LEX, Saturn, Gefest та інших . Якщо ви не знайшли свій бренд в цьому списку, це не означає, що ми не зможемо вам допомогти. Викличте майстра додому, і він відремонтує електричну або індукційну кухонну плиту в найкоротші терміни.

Наші переваги

Компанія «НА ДОМУ» вже багато років займається професійним ремонтом великої побутової техніки. Продумана логістика та сучасне програмне забезпечення дають можливість оперативно реагувати на звернення житомирян. На вказаний в заявці адресу направляється найближчий вільний фахівець. Наші майстри мають великий досвід роботи і регулярно проходять курси підвищення кваліфікації.

Співробітники майстерні не працюють з уживаними або китайськими деталями. Ми закуповуємо оригінальні запчастини оптовими партіями, тому підсумкова вартість ремонту електроплити для наших клієнтів тримається на прийнятному рівні. Переважна більшість із них кухонної техніки виходить усунути в день звернення. На виконану роботу дається письмова гарантія на спеціальному бланку.

Територія обслуговування

Співробітники сервісного центру «НА ДОМУ» їздять на заявки на автомобілях. Всі необхідні інструменти і запчастини до електроплит завжди знаходяться в багажнику. Майстри виїжджають на будь-яку адресу в Богунському і Королівському районах, а також в передмістя Житомира: Станишівка, Зарічани, Оліївка, Вереси, Глибочицю, Світин, Кам'янку, Калинівку, Клітчин, Барашевка, Іванівки, Довжик, Сонячне, Левків та інші селища.

Послуги з ремонту електроплитРемонт кухонних плит у ЖитомиріРемонт електроплит у ЖитомиріНесправності в електричній плиті