Ремонт посудомийних машин у Житомирі

Наші телефони:

+38(066) 098-00-35
+38(067) 892-64-82

Залишити заявку

Наша адреса:
м. Житомир, вул. Гоголівська 15

Ціни на ремонт посудомийних машин

Увага! В ціни, вказані на сайті, не включена вартість запчастин. Точна ціна ремонту залежить від поломки і вартості запчастин для Вашої моделі посудомийної машини. На всі види робіт надається гарантія та видається акт виконаних робіт на спеціальному бланку

Найменування послуги Вартість
Виїзд майстра БЕЗКОШТОВНО Замовити
Діагностика (при виконанні ремонту) БЕЗКОШТОВНО Замовити
Діагностика (в разі відмови від ремонту) 150 грн. Замовити
Установка посудомийної машини від 320 грн. Замовити
Заміна ТЕНа (нагрівача) від 170 грн. Замовити
Заміна шланга від 200 грн. Замовити
Установка нового насоса від 220 грн. Замовити
Заміна ущільнювачів від 150 грн. Замовити
Заміна фільтра від 80 грн. Замовити
Заміна дозатора від 120 грн. Замовити
Ремонт дверцят від 130 грн. Замовити
Заміна запобіжників від 80 грн. Замовити
Заміна пресостату від 270 грн. Замовити
Установка нового датчика рівня води від 300 грн. Замовити
Ремонт електронного блоку управління від 200 грн. Замовити

Ремонт посудомийних машин у Житомирі

Функціональні посудомийки економлять час і сили мільйонів жінок. Пристрої бувають отдельностоящимі і вбудованими (повністю або частково), також випускаються компактні настільні моделі на 5-7 комплектів посуду. Коли посудомийна машина виходить з ладу, це викликає масу незручностей. Якщо ви не можете вирішити проблему самостійно, логічним рішенням буде викликати майстра додому.

Поширені поломки

Причина несправності можуть бути самими різними. Частина з них трапляється з вини користувача, наприклад, механічні пошкодження корпусу машини під час перевезення. Інші пов'язані з незалежними від власника причинами: виробничим браком, жорсткої водопровідною водою або різкими перепадами напруги в електромережі. Помилки при підключенні, неправильне завантаження посуду і застосування агресивної побутової хімії також можуть викликати передчасну поломку.

Нам часто клієнти і говорять, що посудомийна машина не вмикається або не починає мийку. Причину цього зможе визначити тільки фахівець, виконавши діагностику. Збій може бути викликаний виходом з ладу будь-якого важливого елемента конструкції: пристрої блокування, заливного клапана, циркуляційного насоса, датчика рівня води, модуля управління та інших. Коли посудомийка не гріє воду або вибиває УЗО, швидше за все в ній перегорів ТЕН.

Різко впало якість мийки може свідчити про неправильну завантаженні посуду, засміченні фільтрів або розпилювачів. Протікання зазвичай є наслідком зносу шлангів, патрубків або гумових ущільнювачів.

Яку техніку ми ремонтуємо?

Майстри нашого сервісного центру впораються з будь-яким ремонтом посудомийної машини. Обслуговується техніка багатьох торгових марок: Indesit, Hotpoint-Ariston, Zanussi, Miele, AEG, Electrolux, Bosch, Siemens, Gorenje, Candy, Whirlpool, BEKO, Hansa, Flavia, Krona, Midea і інших. За статистикою, близько 90% проблем з посудомийкою вдається вирішити за один візит фахівця.

Переваги СЦ «НА ДОМУ»

Наша майстерня - одна з найавторитетніших компаній Житомира. Співробітники мають колосальний досвід в сфері ремонту побутової техніки і електроніки. Ми використовуємо тільки високоякісні інструменти та оригінальні запчастини, які закуповуємо оптовими партіями. Продумана логістика дозволяє оперативно реагувати на звернення житомирян. Ремонт посудомийних машин виконується у клієнта На Дому, на всі роботи дається гарантія. Графік роботи: з 8:00 до 21:00 (без вихідних).

Ремонт побутової технікиОбслуговування побутової технікиСервісний центр по ремонту побутової технікиЯкісний ремонт посудомийок у Житомирі