Ремонт варильних панелей у Житомирі

Наші телефони:

+38(066) 098-00-35
+38(067) 892-64-82

Залишити заявку

Наша адреса:
м. Житомир, вул. Гоголівська 15

Ціни на ремонт варильних панелей

Увага! В ціни, вказані на сайті, не включена вартість запчастин. Точна ціна ремонту залежить від поломки і вартості запчастин для Вашої моделі варильнoї панелі. На всі види робіт надається гарантія та видається акт виконаних робіт на спеціальному бланку

Найменування послуги Вартість
Виїзд майстра БЕЗКОШТОВНО Замовити
Діагностика (при виконанні ремонту) БЕЗКОШТОВНО Замовити
Діагностика (в разі відмови від ремонту) 80 грн. Замовити
Установка варильної панелі від 320 грн. Замовити
Заміна склокераміки від 360 грн. Замовити
Заміна конфорки від 240 грн. Замовити
Установка нового запобіжника від 90 грн. Замовити
Заміна реле від 400 грн. Замовити
Заміна перемикача від 280 грн. Замовити
Заміна проводки від 270 грн. Замовити
Ремонт панелі управління від 360 грн. Замовити
Заміна термодатчиків від 230 грн. Замовити

Ремонт варильних панелей у Житомирі

Для приготування їжі ми використовуємо різноманітну побутову техніку. Замість традиційних кухонних плит багато українців встановлюють незалежні духові шафи і варильні панелі. Сучасні поверхні легко інтегруються в стільницю, пристрої відрізняються компактними розмірами і елегантним дизайном. Якщо конфорка раптово зламається, вся сім'я ризикує залишитися без гарячого вечері. Щоб оперативно вирішити цю проблему, необхідно викликати майстра додому.

Види варильних панелей

За способом отримання теплової енергії розрізняють газові, електричні та індукційні поверхні. В останні роки різко зріс попит на електрику і індукцію як більш екологічну і безпечну альтернативу газовому обладнанню. У магазинах побутової техніки представлені варильні панелі з різною кількістю зон нагріву, конфорок може бути від 1 до 6.

Робочий стіл найчастіше роблять з довговічною склокераміки, яка має бездоганні експлуатаційні характеристики. Управління потужністю конфорок здійснюється за допомогою сенсорів або поворотних перемикачів (залежить від конкретної моделі).

Які бренди ми ремонтуємо?

Фахівці компанії «НА ДОМУ» здійснюють ремонт варильних панелей зарубіжних і вітчизняних виробників: Bosch, Siemens, AEG, Electrolux, Neff, Miele, Kuppersberg, Indesit, Hotpoint-Ariston, Whirlpool, Gorenje, ASKO, SMEG, Candy, Beko, Hansa, Midea , Weissgauff, Zigmund & Shtain, Maunfeld, LEX, Saturn, Gefest та інших. Ми зможемо полагодити вашу електричну або індукційну поверхню вже в день звернення.

Великий досвід роботи

Наша майстерня вже давно допомагає житомирянам ремонтувати побутову техніку. Спеціалісти сервісного центру «НА ДОМУ» мають вищу технічну освіту і великий досвід роботи (не менше 12 років). Майстри щорічно проходять курси підвищення кваліфікації в Києві та інших великих містах. Ми дорожимо своєю репутацією, тому намагаємося тримати ціни на наші послуги на прийнятному рівні для простих українських сімей. Завдяки продуманій логістиці і сучасному програмному забезпеченню наші співробітники оперативно виїжджають на заявки, допомагаючи вирішити проблему з технікою.

Ремонт на дому

Вам не доведеться демонтувати плиту, щоб відвезти її в сервісний центр. Зателефонувавши за вказаними на сайті телефонами, можна запросити додому кваліфікованого фахівця. Виїзд майстра можливий до Богунського і Королівський райони Житомира, а також всі довколишні передмістя.

Ремонт варильної поверхні у ЖитомиріРемонт варильної панелі у ЖитомиріЯкісний ремонт варильних панелейРемонт варильних панелей у Житомирі