Ремонт холодильників AEG у Житомирі

Наші телефони:

+38(066) 098-00-35
+38(067) 892-64-82

Залишити заявку

Наша адреса:
м. Житомир, вул. Гоголівська 15

Ціни на ремонт холодильникiв

Увага! В ціни, вказані на сайті, не включена вартість запчастин. Точна ціна ремонту залежить від поломки і вартості запчастин для Вашої моделі холодильника. На всі види робіт надається гарантія та видається акт виконаних робіт на спеціальному бланку

Найменування послуги Вартість
Виїзд майстра БЕЗКОШТОВНО Замовити
Діагностика (при виконанні ремонту) БЕЗКОШТОВНО Замовити
Діагностика (в разі відмови від ремонту) 100 грн. Замовити
Заміна компресора від 950 грн. Замовити
Заправка фреоном від 300 грн Замовити
Заміна гумки на холодильнику від 180 грн. Замовити
Заміна дверей холодильника від 320 грн. Замовити
Заміна пускового реле від 180 грн. Замовити
Заміна терморегулятора від 220 грн. Замовити
Заміна термостата від 200 грн. Замовити
Заміна лампочки (освітлення) від 80 грн. Замовити
Заміна датчиків від 480 грн. Замовити
Заміна випарника від 350 грн. Замовити
Заміна ручки холодильника від 400 грн. Замовити
Заміна вентилятора від 80 грн. Замовити
Чистка капілярної трубки і заміна фільтра з подальшою заправкою фреоном від 550 грн. Замовити
Заміна фільтра від 100 грн. Замовити
Заміна дисплея від 380 грн. Замовити
Заміна таймера від 200 грн. Замовити
Ремонт/відновлення блоку управління від 400 грн. Замовити
Заміна петель від 380 грн. Замовити
Заміна ТЕНа в холодильнику від 320 грн. Замовити
Заміна шлейфів від 360 грн. Замовити

Ремонт холодильників AEG на дому (Житомир)

Іноді побутова техніка ламається, і з цим практично нічого неможливо вдіяти. З огляду на складність сучасних моделей холодильників і морозильних камер, з ладу може вийти будь-який елемент системи. Якщо поломку не можна запобігти, то її можна усунути. Саме цим і займається сервісний центр "НА ДОМУ", який розташований в місті Житомир.

Німецька якість AEG

Серед преміальної побутової техніки можна виділити знамениту німецьку марку AEG, яка вже багато років є одним з європейських лідерів у виробництві та реалізації пральних машин класу "Преміум". При розробці пристроїв "АЕГ" використовуються передові технології, а управління машинами забезпечується за допомогою електроніки, дисплея і безлічі датчиків. Збірка техніки виробляється під контролем спеціально навчених співробітників, які контролюють якість і надійність побутової техніки. При цьому моделі від AEG мають елегантний дизайн і легко вписуються навіть у самі незвичайні інтер'єри.

Часті поломки холодильників

Холодильники "АЕГ" ламаються досить рідко, на відміну від більш дешевих пристроїв. Справа в тому, що продукція марки - це преміальна побутова техніка, в якій використовуються найсучасніші та надійні комплектуючі. До найбільш частих поломок AEG можна віднести: розгерметизацію контура охолодження, знос щіток компресора, апаратні і програмні поломки електронного модуля управління, вихід з ладу різних датчиків і пошкодження ущільнювача.

Якісні запасні частини

Для того, щоб виконати ремонт холодильника швидко і якісно вам знадобиться 2 фактора. Перший - це досвідчений фахівець з навичками ремонту пральної машини "АЕГ", а другий - оригінальні або дуже якісні контрактні запчастини. Важливо не купувати кота в мішку, а зупинити вибір на дійсно надійних комплектуючих. Наш сервісний центр уклав контракти з відомими постачальниками деталей всередині України і за її межами. Ми настільки впевнені в якості цієї продукції, що видаємо розширену гарантію на всі види робіт.

Ремонт побутової техніки на дому ми можемо здійснити в Житомирі і в найближчому передмісті. Ви можете замовити виїзд в терміновому форматі або ж вибрати зручний день тижня. Крім дня ви також мож

Ремонт холодильника AEG"РемонтНесправності холодильників АЕГ