Ремонт холодильників LG у Житомирі

Наші телефони:


+38(067) 892-64-82

Залишити заявку

Наша адреса:
м. Житомир, вул. Гоголівська 15

Ціни на ремонт холодильникiв

Увага! В ціни, вказані на сайті, не включена вартість запчастин. Точна ціна ремонту залежить від поломки і вартості запчастин для Вашої моделі холодильника. На всі види робіт надається гарантія та видається акт виконаних робіт на спеціальному бланку

Найменування послуги Вартість
Виїзд майстра БЕЗКОШТОВНО Замовити
Діагностика (при виконанні ремонту) БЕЗКОШТОВНО Замовити
Діагностика (в разі відмови від ремонту) 100 грн. Замовити
Заміна ручки холодильника від 400 грн. Замовити
Заміна компресора від 950 грн. Замовити
Заправка фреоном від 300 грн Замовити
Заміна гумки на холодильнику від 180 грн. Замовити
Заміна дверей холодильника від 320 грн. Замовити
Заміна пускового реле від 180 грн. Замовити
Заміна терморегулятора від 220 грн. Замовити
Заміна термостата від 200 грн. Замовити
Заміна лампочки (освітлення) від 80 грн. Замовити
Заміна датчиків від 480 грн. Замовити
Заміна випарника від 350 грн. Замовити
Заміна вентилятора від 80 грн. Замовити
Чистка капілярної трубки і заміна фільтра з подальшою заправкою фреоном від 550 грн. Замовити
Заміна фільтра від 100 грн. Замовити
Заміна дисплея від 380 грн. Замовити
Заміна таймера від 200 грн. Замовити
Ремонт/відновлення блоку управління від 400 грн. Замовити
Заміна петель від 380 грн. Замовити
Заміна ТЕНа в холодильнику від 320 грн. Замовити
Заміна шлейфів від 360 грн. Замовити

Ремонт холодильників LG на дому (Житомир)

Чи варто говорити про те, що холодильники є найпопулярнішою побутовою технікою в Україні? Якщо смартфон або пральна машина може бути не у кожної людини, то холодильник або морозильна камера є в кожної Житомирської сім'ї. Наше місто завжди славився різноманітністю людей, які проживають в його районах. Кожним житель Житомира - це особистість, зі своїми поглядами і уподобаннями. Саме тому в нашому славному місті таке розмаїття брендів побутової техніки.

Холодильне обладнання LG

В майстерню "НА ДОМУ" постійно приходять люди з найрізноманітнішими поломками холодильників і морозильних камер. І всі ці пристрої мають різні регіони походження. Але найбільшою повагою у жителів Житомира користуються моделі від знаменитої корейської компанії LG. Холодильне обладнання даного бренду відрізняється високою якістю і тривалим терміном служби.

Про наш сервісний центр

Ми працюємо в місті вже багато років і за цей час відремонтували понад 10 000 різних холодильників і морозильників, серед яких було досить багато пристроїв від знаменитого корейського бренду LG. Це не означає, що техніка даної марки часто ламається, це значить тільки те, що люди довіряють бренду і купують такі холодильники досить часто.

Величезний досвід роботи і кваліфіковані фахівці дозволили стати нам одним з найбільших сервісних центрів Житомира. Ми здійснюємо виїзд по всіх районах Житомира та виїжджаємо навіть в передмістя. При необхідності наші майстри можуть виїхати в область, але таку можливість необхідно обговорювати безпосередньо з фахівцем. Для цього просто зателефонуйте або залиште онлайн-заявку. Також ви можете написати нам в будь-який популярний месенджер, логіни яких розміщені у верхній частині нашого сайту.

Наші переваги

Для того, щоб добре полагодити холодильник або морозильник, необхідно розбиратися в її пристрої і знати особливості пристроїв LG. Наші майстри мають величезний досвід роботи з пристроями марки і чудово розуміють, як саме усунути ту чи іншу несправність. Також ми маємо прямі контакти з виробниками і оптовими постачальниками запасних частин для техніки, що дозволяє нам знизити ціну ремонту для кінцевого покупця. Ми впевнені в якості роботи і професіоналізм наших співробітників, тому видаємо розширену гарантію на всі види робіт. Просто зателефонуйте СЦ "НА ДОМУ" - і отримаєте сервіс найвищого ґатунку!

Ремонт холодильниківРемонт холодильників на домуПолагодити холодильникРемонт холодильників LG