Ремонт холодильників Gorenje у Житомирі

Наші телефони:


+38(067) 892-64-82

Залишити заявку

Наша адреса:
м. Житомир, вул. Гоголівська 15

Ціни на ремонт холодильникiв

Увага! В ціни, вказані на сайті, не включена вартість запчастин. Точна ціна ремонту залежить від поломки і вартості запчастин для Вашої моделі холодильникa. На всі види робіт надається гарантія та видається акт виконаних робіт на спеціальному бланку

Найменування послуги Вартість
Виїзд майстра БЕЗКОШТОВНО Замовити
Діагностика (при виконанні ремонту) БЕЗКОШТОВНО Замовити
Діагностика (в разі відмови від ремонту) 100 грн. Замовити
Заміна компресора від 950 грн. Замовити
Заправка фреоном від 300 грн. Замовити
Заміна гумки на холодильнику від 180 грн. Замовити
Заміна дверей холодильника від 320 грн. Замовити
Заміна пускового реле від 180 грн. Замовити
Заміна терморегулятора від 220 грн. Замовити
Заміна термостата від 200 грн. Замовити
Заміна лампочки (освітлення) від 80 грн. Замовити
Заміна датчиків від 480 грн. Замовити
Заміна випарника від 350 грн. Замовити
Заміна ручки холодильника від 400 грн. Замовити
Заміна вентилятора від 80 грн. Замовити
Чистка капілярної трубки і заміна фільтра з подальшою заправкою фреоном від 550 грн. Замовити
Заміна фільтра від 100 грн. Замовити
Заміна дисплея від 380 грн. Замовити
Заміна таймера від 200 грн. Замовити
Ремонт/відновлення блоку управління від 400 грн. Замовити
Заміна петель від 380 грн. Замовити
Заміна ТЕНа в холодильнику від 320 грн. Замовити
Заміна шлейфів від 360 грн. Замовити

Ремонт холодильників Gorenje на дому (Житомир)

Багато холодильники можуть служити від 5 до 20 років. У наш сервісний центр "НА ДОМУ" часто звертаються жителі Житомира, техніка яких має вік в 30 років і більше. Але з такими холодильниками і морозильними камерами працювати дуже складно, зважаючи на неможливість знайти якісні запчастини на такі старі вироби. При цьому не варто забувати, що старі холодильники споживають велику кількість електроенергії.

Побутова техніка "Горєньє"

Компанія Gorenje - це знаменитий словенський виробник побутової техніки, який дуже поширений як в Європі, так і в країнах СНД. Марка виробляє якісні холодильники та інші види техніки, які славляться високою якістю збірки і використанням надійних комплектуючих. Як правило, холодильники Gorenje можуть служити багато років і в разі поломки їх варто ремонтувати, так як пристрої дійсно непогані.

Швидкий виїзд майстра додому

Для того, щоб замовити виїзд майстра додому вам не будуть потрібні ніякі зусилля. Ви можете або зателефонувати, який розміщений в шапці сайту, або ж звернути свою увагу на форму зворотного зв'язку. Ця форма дозволяє швидко залишити заявку, по якій передзвонить майстер по ремонту холодильників Gorenje. Під час розмови можна буде обговорити поломку, приблизну вартість ремонту, час виїзду, а також дати майстрові адресу.

Ми виїжджаємо в межах міста і в найближчий передмістя. Якщо ви живете в області - обов'язково зателефонуйте і ми зможемо оцінити можливість приїзду до вас додому. Всі майстри мають особисті автомобілі і здійснюють виїзд як в будні, так і у вихідні дні. Для вирішення вашої проблеми може знадобитися 1 або 2 приїзду майстра. Все залежить від складності ремонту та наявності запасних частин.

Низькі ціни на ремонт

Вартість ремонту холодильника "Горєньє" в нашому сервісному центрі "НА ДОМУ" буде помітно нижче, ніж у багатьох конкурентів за рахунок розумної логістики, прямих поставок запасних частин, а також мінімальної кількості гарантійних випадків. Кожен фахівці майстерні переміщається по Житомиру на автомобілі. Завдяки цьому вони можуть виїжджати не тільки по самому місту, а й по передмістю Житомира. Якісні запчастини ми закуповуємо оптом у виробників, що дозволяє викреслити перекупників з ланцюжка ціноутворення. Компанія "НА ДОМУ" піклується про жителів нашого чудового міста і не підвищує ціни на ремонт холодильного обладнання з 2018 року.

 

Ремонт холодильников GorenjeПолагодити холодильникВідремонтувати холодильниккРемонт холодильників і морозильних камер Gorenje