Ремонт холодильників Samsung у Житомирі

Наші телефони:

+38(066) 098-00-35
+38(067) 892-64-82

Залишити заявку

Наша адреса:
м. Житомир, вул. Гоголівська 15

Ціни на ремонт холодильникiв

Увага! В ціни, вказані на сайті, не включена вартість запчастин. Точна ціна ремонту залежить від поломки і вартості запчастин для Вашої моделі холодильника. На всі види робіт надається гарантія та видається акт виконаних робіт на спеціальному бланку

Найменування послуги Вартість
Виїзд майстра БЕЗКОШТОВНО Замовити
Діагностика (при виконанні ремонту) БЕЗКОШТОВНО Замовити
Діагностика (в разі відмови від ремонту) 100 грн. Замовити
Заміна компресора від 950 грн. Замовити
Заправка фреоном від 300 грн. Замовити
Заміна гумки на холодильнику від 180 грн. Замовити
Заміна дверей холодильника від 320 грн. Замовити
Заміна пускового реле від 180 грн. Замовити
Заміна терморегулятора від 220 грн. Замовити
Заміна фільтра від 100 грн. Замовити
Заміна термостата від 200 грн. Замовити
Заміна лампочки (освітлення) від 80 грн. Замовити
Заміна датчиків від 480 грн. Замовити
Заміна випарника від 350 грн. Замовити
Заміна ручки холодильника від 400 грн. Замовити
Заміна вентилятора від 80 грн. Замовити
Чистка капілярної трубки і заміна фільтра з подальшою заправкою фреоном від 550 грн. Замовити
Заміна дисплея від 380 грн. Замовити
Заміна таймера від 200 грн. Замовити
Ремонт/відновлення блоку управління від 400 грн. Замовити
Заміна петель від 400 грн. Замовити
Заміна ТЕНа в холодильнику від 320 грн. Замовити
Заміна шлейфів від 360 грн. Замовити

Ремонт холодильників Samsung на дому (Житомир)

Скільки років може прослужити холодильник? Таким питанням задаються багато жителів Житомира, які звертаються в наш сервісний центр. І їх можна зрозуміти. Будь-який ремонт холодильного обладнання коштує чималих грошей і покупка нового пристрою часто здається розумним рішенням. Але справа в тому, що хороший корейський холодильник спокійно може працювати 10-20 років. Можливо, ви просто невірно його встановили чи неправильно експлуатували. Після виконання ремонту співробітники нашої майстерні "НА ДОМУ" можуть пояснити вам, як найкраще використовувати пристрій, для того, щоб воно опрацювало багато років і заощадила гроші свого господаря.

Корейське якість від Samsung

Компанія Samsung займається виробництвом величезної кількості різної побутової техніки та електроніки. По всьому світу даний бренд відомий, як виробник мобільних телефонів, автомобілів, телевізорів, холодильників, а також безлічі інших видів продукції.

Всі товари від "Самсунг" - це справжні витвори інженерної думки, які можна розглядати, як одні з кращих на ринку. Вся техніка марки виготовляється з якісних комплектуючих і надійних матеріалів. При проектуванні пристроїв застосовуються найсучасніші технології і розробляються найбільш інтелектуальні режими роботи.

Чому у нас ремонт дешевше, ніж у конкурентів?

Наша компанія займається ремонтом холодильників і морозильників вже багато років і забезпечує максимальну якість послуг за низькими цінами. Ми змогли забезпечити низькі ціни за рахунок забезпечення ресурсної та товарної логістики. Всі наші фахівці мають власні автомобілі і переміщаються по місту на них. У машині завжди зберігаються найбільш популярні запасні частини для всіх випадків, на які здійснюється виїзд.

Ще один важливий фактор - це наявність договорів з оптовими постачальниками запасних частин і їх виробниками. Ми закуповуємо деталі великими партіями і не купуємо їх у місцевих міських перекупників. Завдяки цьому ми значно економимо на ціні деталей і знижуємо ціну ще нижче. Для того, щоб замовити ремонт холодильника Samsung або його заправку холодоагентом, вам необхідно зателефонувати, який вказаний на сайті сервісного центру "НА ДОМУ" або ж залишити заявку на вчинення зворотного дзвінка. Майстер передзвонить вам і ви зможете домовитися про час виїзду по Житомиру і Житомирській області, а також повідомте фахівця адресу та інші необхідні дані.

Ремонт холодильників на домуПолагодити холодильник ЖитомирйПоломки холодильників Samsung