Ремонт холодильників Beko у Житомирі

Наші телефони:

+38(066) 098-00-35
+38(067) 892-64-82

Залишити заявку

Наша адреса:
м. Житомир, вул. Гоголівська 15

Ціни на ремонт холодильникiв

Увага! В ціни, вказані на сайті, не включена вартість запчастин. Точна ціна ремонту залежить від поломки і вартості запчастин для Вашої моделі холодильника. На всі види робіт надається гарантія та видається акт виконаних робіт на спеціальному бланку

Найменування послуги Вартість
Виїзд майстра БЕЗКОШТОВНО Замовити
Діагностика (при виконанні ремонту) БЕЗКОШТОВНО Замовити
Діагностика (в разі відмови від ремонту) 80 грн. Замовити
Заміна компресора від 950 грн. Замовити
Заправка фреоном від 300 грн. Замовити
Заміна гумки на холодильнику від 180 грн. Замовити
Заміна дверей холодильника від 320 грн. Замовити
Заміна пускового реле від 180 грн. Замовити
Заміна терморегулятора від 220 грн. Замовити
Заміна термостата від 200 грн. Замовити
Заміна лампочки (освітлення) від 80 грн. Замовити
Заміна датчиків від 480 грн. Замовити
Заміна випарника від 350 грн. Замовити
Заміна ручки холодильника від 400 грн. Замовити
Заміна вентилятора від 80 грн. Замовити
Чистка капілярної трубки і заміна фільтра з подальшою заправкою фреоном від 550 грн. Замовити
Заміна фільтра від 100 грн. Замовити
Заміна дисплея від 380 грн. Замовити
Заміна таймера від 200 грн. Замовити
Ремонт/відновлення блоку управління від 400 грн. Замовити
Заміна петель від 380 грн. Замовити
Заміна ТЕНа в холодильнику від 320 грн. Замовити
Заміна шлейфів від 360 грн. Замовити

Ремонт холодильників BEKO на дому (Житомир)

Наша компанія займається ремонтом холодильного обладнання в Житомирі вже більше 12 років. За цей час фахівці фірми "НА ДОМУ" отримали колосальний досвід відновлення навіть найрідкісніших пристроїв. Якщо ви володієте холодильником "Беко" у віці від 20 до 30 років, ми зможемо відновити і такий пристрій. Крім цього ми може усунути витік холодоагенту і виконати заправку фреоном або ізобутаном.

Особливості турецької марки BEKO

Компанія BEKO - один з лідерів у виробництві побутової техніки в чорноморському регіоні. Бренд поставляє свою продукцію як в турецькі магазини, так і в більшість країн Європи. У нашій країні холодильники марки заслужили репутацію якісних пристроїв, які ідеально справляються з поставленим перед ними завданням. Такі пристрої коштують значно дешевше, ніж моделі від преміальних європейських брендів, але при цьому практично не відрізняються від них за якістю виконання. Купуючи машинку від "Беко" користувач може бути впевнений в тому, що пристрій буде працювати довго, а в разі поломки його вдасться легко відремонтувати за рахунок наявності великої кількості запасних частин.

Як здійснюється ремонт

Якщо ви хочете викликати фахівця нашого сервісного центру додому для здійснення ремонту холодильника або морозильника "Беко" - вам буде потрібно зателефонувати або ж скористатися формою зворотного зв'язку. В такому випадку ми самі зателефонуємо вам для уточнення деталей. Перед розмовою найкраще знайти інформацію про машину: бренд, назва і серійний номер. Тоді нам буде простіше зрозуміти проблему і зорієнтувати вас по ремонту.

Після того, як ви опишіть поломку і передасте дані, необхідно буде вказати адресу і домовитися про час виїзду. Ми можемо приїхати як терміново, так і в будь-який зручний для вас час, включаючи святкові і вихідні дні. Виїжджають майстра "НА ДОМУ" по Житомиру і в найближчий передмістя.

Використання запчастин

Для того, щоб швидко і якісно відремонтувати холодильник BEKO необхідний доступ до надійних запасних частин, які можуть застосовуватися для усунення несправностей. Наша компанія має прямий доступ до виробника компонентів і оптовим постачальникам для техніки "Беко". Це дозволяє закуповувати деталі централізовано і знижувати ціну ремонту для кінцевого споживача. Ми впевнені в якості всіх встановлюваних деталей і даємо гарантію на будь-яку роботу.

Ремонт холодильників BEKOПрофесійний ремонт холодильникаКапітальний ремонт холодильників