Ремонт холодильників Indesit у Житомирі

Наші телефони:

+38(066) 098-00-35
+38(067) 892-64-82

Залишити заявку

Наша адреса:
м. Житомир, вул. Гоголівська 15

Ціни на ремонт холодильникiв

Увага! В ціни, вказані на сайті, не включена вартість запчастин. Точна ціна ремонту залежить від поломки і вартості запчастин для Вашої моделі холодильника. На всі види робіт надається гарантія та видається акт виконаних робіт на спеціальному бланку

Найменування послуги Вартість
Виїзд майстра БЕЗКОШТОВНО Замовити
Діагностика (при виконанні ремонту) БЕЗКОШТОВНО Замовити
Діагностика (в разі відмови від ремонту) 100 грн. Замовити
Заміна компресора від 950 грн. Замовити
Заправка фреоном від 300 грн. Замовити
Заміна гумки на холодильнику від 180 грн. Замовити
Заміна дверей холодильника від 320 грн. Замовити
Заміна пускового реле від 180 грн. Замовити
Заміна терморегулятора від 220 грн. Замовити
Заміна термостата від 200 грн. Замовити
Заміна лампочки (освітлення) від 80 грн. Замовити
Заміна датчиків від 480 грн. Замовити
Заміна випарника від 350 грн. Замовити
Заміна ручки холодильника від 400 грн. Замовити
Заміна вентилятора від 80 грн. Замовити
Чистка капілярної трубки і заміна фільтра з подальшою заправкою фреоном від 550 грн. Замовити
Заміна фільтра від 100 грн. Замовити
Заміна дисплея від 380 грн. Замовити
Заміна таймера від 200 грн. Замовити
Ремонт/відновлення блоку управління від 400 грн. Замовити
Заміна петель від 380 грн. Замовити
Заміна ТЕНа в холодильнику від 320 грн. Замовити
Заміна шлейфів від 360 грн. Замовити

Ремонт холодильників Indesit на дому (Житомир)

До найбільш частих поломок холодильного обладнання можна віднести несправності компресора або витік холодоагенту. Вся справа в досить складній конструкції такого устаткування, яка передбачає циркулювали газу в системі і постійну зміну його агрегатного стану. При таких складних умовах будь-яка техніка може вийти з ладу. Навіть така надійна, як продукція компанії Indesit.

Компанія Indesit

Однією з найбільш передових компаній у світі з випуску преміальної побутової техніки можна вважати бренд Indesit. Даний виробник виготовляє якісні холодильники і велика кількість різної побутової техніки. В асортименті марки можна зустріти пральні машини, посудомийні машини, пристрої для приготування кави, мікрохвильові печі і навіть шафи шокової заморозки.

При розробці і виготовленні продукції застосовуються передові технології, що дозволяють створити не тільки ефективні, але і економічні пристрої. Вся техніка від "Індезіт" споживає мало води і електроенергії. Варто також зауважити, що використання якісних комплектуючих знижує ймовірність ремонту холодильника Indesit в кілька разів у порівнянні з економічними моделями. Купуючи преміальну німецьку техніку - ви робите інвестицію в майбутнє, тому що вона буде працювати багато років і продовжить радувати власника високою якістю прання білизни.

Як викликати майстра додому?

Ми можемо приїхати додому до користувача за 1-2 години (терміновий виїзд) або ж домовитися про час, коли проведення діагностики буде максимально зручно самому користувачеві. Для вибір часу вам буде потрібно зателефонувати або залишити заявку на зворотний дзвінок. Ми зателефонуємо з вами і вирішимо всі питання щодо виїзду, типу холодильника Indesit, вартості ремонту, діагностики та наявності запчастин для певної марки.

Якщо ви проживаєте в передмісті Житомира - то необхідно зателефонувати і поговорити з менеджером для уточнення можливості виїзду. Наші майстри по ремонту холодильного обладнання виїжджають в район або область, але для точної відповіді необхідні координати місця і бажаний час виїзду. На всі роботи по ремонту холодильного обладнання сервісний центр "НА ДОМУ" видає гарантію. Її термін варіюється від 3 місяців до 1 року. Гарантія поширюється на ті вузли і агрегати, в які втручалися співробітники нашої компанії.

Ремонт холодильників на домуРемонт холодильниківвРемонт холодильників Житомир