Ремонт пральних машин Zanussi у Житомирі

Наші телефони:


+38(067) 892-64-82

Залишити заявку

Наша адреса:
м. Житомир, вул. Гоголівська 15

Ціни на ремонт пральних машин

Увага! В ціни, вказані на сайті, не включена вартість запчастин. Точна ціна ремонту залежить від поломки і вартості запчастин для Вашої моделі пральної машини. На всі види робіт надається гарантія та видається акт виконаних робіт на спеціальному бланку

Найменування послуги Вартість
Виїзд майстра БЕЗКОШТОВНО Замовити
Діагностика (при виконанні ремонту) БЕЗКОШТОВНО Замовити
Діагностика (в разі відмови від ремонту) 100 грн. Замовити
Заміна ТЕНа (водонагрівача) від 260 грн. Замовити
Ремонт модуля управління (плати) від 450 грн. Замовити
Заміна блоку підшипників від 720 грн. Замовити
Установка нового барабана від 920 грн. Замовити
Заміна зливного насоса (помпи) від 350 грн. Замовити
Ремонт/заміна люка (дверцят) від 290 грн. Замовити
Заміна приводного ременя від 220 грн. Замовити
Ремонт двигуна від 300 грн. Замовити
Заміна манжети від 320 грн. Замовити
Заміна шлангів і патрубків від 130 грн. Замовити
Установка нових амортизаторів від 180 грн. Замовити
Заміна сальника від 150 грн. Замовити
Заміна щіток на двигуні від 120 грн. Замовити
Заміна клапанів від 180 грн. Замовити

Ремонт пральних машин Zanussi (Житомир)

Ви знаходитесь на сайті компанії "НА ДОМУ". Наша організація забезпечує жителів Житомира і передмістя якісними послугами з ремонту пральних машин різних брендів. Також ми займаємося ремонтом холодильників, посудомийних машин та іншої кухонної техніки. Телефонуйте до нас і замовляйте виїзд майстра додому! Ми допоможемо вирішити будь-яку, навіть найскладнішу проблему.

Грамотні фахівці і надійні комплектуючі

Забезпечити якісний ремонт техніки "Зануссі" нам допомагають грамотні майстри, які багато років напрацьовували досвід, а також можливість отримання надійних комплектуючих. Всі наші фахівці мають профільну освіту і раз на рік проходять переатестацію на предмет зміни в конструкції пральних машин. Також 1 раз в тиждень ми проводимо нараду, під час якого фахівці діляться досвідом і розповідають про незвичайні випадки в роботі.

Але жоден фахівець не може якісно відремонтувати пральну машину без наявності перевірених запасних частин. Ми можемо замовляти деталі оптом, що дозволяє не тільки знизити ціну для кінцевого покупця, але і переконатися в тому, що ремонт буде виконаний на 100% якісно. Завдяки цьому ми можемо видавати всім нашим клієнтам розширену гарантію на проведену роботу та використовувані запчастини. Кількість звернень по гарантії в нашій майстерні настільки мало, що можна з упевненістю сказати - ми є одним з кращих сервісних центрів в місті.

Ремонт техніки Zanussi

Компанія Zanussi виробляє безліч різних видів побутової техніки, серед яких можна виділити холодильники та морозильні камери, варильні панелі і духові шафи. Також досить часто в нашому місті зустрічаються посудомийні машини бренду. Але найбільш відома компанія саме як виробник пральних машин.

Найбільш часті поломки

При зверненні громадян ми намагаємося виділити найбільш часті поломки кожної марки. Для "Зануссі" це: проблеми з вузлом підшипником, розтягнення ременя, найрізноманітніші протікання. Також досить часто перегорає ТЕН і термодатчик, виходить з ладу зливний насос або заливні клапана. Електроніка ламається рідко, але навіть в такому випадку ми можемо виконати ремонт будь-якої складності (програмний та апаратний). Для цього в сервісному центрі "НА ДОМУ" працює фахівець-електронщик, у якого є великий досвід відновлення плат і профільну вищу освіту.

Ремонт пральних машин ZanussiРемонт пральних машин ЖитомирРемонт пральних машин ЗануссіРемонт пральних машин Zanussi