Ремонт пральних машин Samsung у Житомирі

Наші телефони:

+38(066) 098-00-35
+38(067) 892-64-82

Залишити заявку

Наша адреса:
м. Житомир, вул. Гоголівська 15

Ціни на ремонт пральних машин

Увага! В ціни, вказані на сайті, не включена вартість запчастин. Точна ціна ремонту залежить від поломки і вартості запчастин для Вашої моделі пральної машини. На всі види робіт надається гарантія та видається акт виконаних робіт на спеціальному бланку

Найменування послуги Вартість
Виїзд майстра БЕЗКОШТОВНО Замовити
Діагностика (при виконанні ремонту) БЕЗКОШТОВНО Замовити
Діагностика (в разі відмови від ремонту) 100 грн. Замовити
Заміна ТЕНа (водонагрівача) від 260 грн. Замовити
Ремонт модуля управління (плати) від 450 грн. Замовити
Заміна блоку підшипників від 600 грн. Замовити
Установка нового барабана від 800 грн. Замовити
Заміна зливного насоса (помпи) від 350 грн. Замовити
Ремонт/заміна люка (дверцят) від 290 грн. Замовити
Заміна приводного ременя від 220 грн. Замовити
Ремонт двигуна від 300 грн. Замовити
Заміна манжети від 300 грн. Замовити
Заміна шлангів і патрубків від 110 грн. Замовити
Установка нових амортизаторів від 180 грн. Замовити
Заміна сальника від 150 грн. Замовити
Заміна щіток на двигуні від 120 грн. Замовити
Заміна клапанів від 180 грн. Замовити

Ремонт пральних машин Samsung (Житомир)

Досить часто в нашу компанію звертаються жителі Житомира та найближчого передмістя з проханням відремонтувати пральну машину. Ми ніколи не відмовляємося і намагаємося максимально швидко допомогти клієнту. Природно, іноді трапляються ситуації, коли ремонтувати побутову техніку просто не має сенсу. Такі випадки бувають, коли до нас звертаються користувачі преміальних брендів, вироби яких коштують величезних грошей. Знайти нормальні запчастини для таких машин дуже важко, тому ми іноді відмовляємося від ремонту.

Але зовсім по-іншому йдуть справи з ремонтом пральних машин знаменитих корейських марок, наприклад компанії Samsung. Пристрої від "Самсунг" можна ремонтувати практично в будь-якій ситуації, так як запасні частини на дану техніку в Україні знайти легко, а наші майстри мають величезний досвід комунікації з цією технікою і можуть відновлювати навіть найсерйозніші поломки.

Інтелектуальні пральні машини

Пральні машини від Samsung відрізняються високою продуктивністю і можуть працювати довгі роки. Усередині цих машин встановлюється передова електроніка і безліч датчиків, за допомогою яких пристрої можуть працювати багато років і споживати зовсім небагато води і електроенергії. Пристрої від "Самсунг" оснащуються великою кількістю різних програм, які дозволяють видаляти навіть дуже серйозні забруднення при невисокій температурі. Тепер більше не потрібно кип'ятити тканини, щоб отримати бажаний результат.

До найбільш типовим поломок пральних машин даного бренду можна віднести: несправності зливної системи, засмічення зливного фільтра, перегорання Тена, апаратні або програмні несправності модуля управління, проблеми з заливними клапанами і деякі інші види поломок. При цьому пральні машини Samsung є дуже надійними і можуть працювати довгі роки.

Як викликати майстра додому?

Якщо ви проживаєте в Житомирі або передмісті, то найбільш розумним виходом буде виклик фахівця з сервісного центру "На Дому". Наша компанія - це одна з найбільш відомих майстернях міста, що спеціалізуються на побутовій техніці "Самсунг" та виїзної роботи. У компанії працюють тільки грамотні співробітники, які мають за плечима великий досвід відновлення побутової техніки. Ми забезпечуємо низьку вартість послуг і при цьому використовуємо тільки якісні запчастини, на які поширюється гарантія виробника.

 

Відремонтувати пральну машинуВідремонтувати пральну машинуРемонт пральних машин Житомир