Ремонт пральних машин Ardo у Житомирі

Наші телефони:


+38(067) 892-64-82

Залишити заявку

Наша адреса:
м. Житомир, вул. Гоголівська 15

Ціни на ремонт пральних машин

Увага! В ціни, вказані на сайті, не включена вартість запчастин. Точна ціна ремонту залежить від поломки і вартості запчастин для Вашої моделі пральної машини. На всі види робіт надається гарантія та видається акт виконаних робіт на спеціальному бланку

Найменування послуги Вартість
Виїзд майстра БЕЗКОШТОВНО Замовити
Діагностика (при виконанні ремонту) БЕЗКОШТОВНО Замовити
Діагностика (в разі відмови від ремонту) 100 грн. Замовити
Заміна ТЕНа (водонагрівача) від 260 грн. Замовити
Ремонт модуля управління (плати) від 450 грн. Замовити
Заміна блоку підшипників від 600 грн. Замовити
Установка нового барабана від 800 грн. Замовити
Заміна зливного насоса (помпи) від 350 грн. Замовити
Ремонт/заміна люка (дверцят) від 290 грн. Замовити
Заміна приводного ременя від 220 грн. Замовити
Ремонт двигуна від 300 грн. Замовити
Заміна манжети від 360 грн. Замовити
Заміна шлангів і патрубків від 110 грн. Замовити
Установка нових амортизаторів від 180 грн. Замовити
Заміна сальника від 150 грн. Замовити
Заміна щіток на двигуні від 120 грн. Замовити
Заміна клапанів від 180 грн. Замовити

Ремонт пральних машин ARDO (Житомир)

Якщо ви хочете купити нову пральну машину, а стару викинути на смітник - то вам варто двічі подумати. Згадайте, де саме ви купували машину, і хто є її виробником? Якщо покупка була здійснена в перевіреному магазині, а пристрій випускалося в країнах Європи - то викидати машину категорично не варто. Сучасні пристрої можуть збиратися в країнах Азії, навіть якщо вони випускаються під певною торговою маркою.

Такі машини не завжди можуть довго працювати і часто виявляються в рази гірше, ніж перевірена побутова техніка у віці 5-20 років. Так-так, ви не помилилися. Хороша європейська пральна машина ARDO може запросто відходити і 20 років. Все залежить від того, як саме вона експлуатувалася і як часто користувачі проводили її чистку. Тому прочитайте марку і модель вашої улюбленої домашньої помічниці і зателефонуйте, який розміщений на нашому сайті. Ви поговоріть з майстром, який підкаже, скільки буде коштувати ремонт і як швидко він зможе приїхати додому з необхідними запасними частинами.

Вертикальні і фронтальні пральки

Компанія ARDO пропонує ряд якісної побутової техніки. Вона відрізняється тривалим терміном експлуатації і якісною збіркою. Якщо вона вийшла з ладу, то, швидше за все, це сталося через низьку якість води, перепадів напруги або неправильної установки. Найчастіше в машинах "АРДО" ламається електроніка, зливний насос, ТЕН, заливні клапана. Також після багатьох років використання можуть проявлятися протікання в різних вузлах.

Відремонтувати можна будь-яку пральну машину, незалежно від того, вертикальне цей пристрій або фронтальне. Обидва типи машин мають певні плюси і мінуси, які практично ніяк не позначаються на ремонтопридатності. Єдине, що сильно відрізняє пристрої - це простота розбирання і заміни підшипників. На вертикальних моделях ці процедури можуть зайняти більше часу. Але майстри з нашого сервісного центру не будуть втрачати часу даром і зможуть відновити будь-яку машину.

Для того, щоб викликати фахівця по ремонту техніки "АРДО" - зателефонуйте або ж скористайтеся формою зворотного зв'язку. Ми працюємо без перерв і вихідних. Виїзд на будинок можливий по Житомиру і найближчого передмістю. Якщо необхідно виїхати в область - то можливість такої роботи необхідно уточнити в індивідуальному порядку.

Ремонт пральних машин на домуРемонт пральних машин на домуРемонт пральних машин ArdoРемонт пральних машин Житомир