Ремонт пральних машин AEG у Житомирі

Наші телефони:

+38(066) 098-00-35
+38(067) 892-64-82

Залишити заявку

Наша адреса:
м. Житомир, вул. Гоголівська 15

Ціни на ремонт пральних машин

Увага! В ціни, вказані на сайті, не включена вартість запчастин. Точна ціна ремонту залежить від поломки і вартості запчастин для Вашої моделі пральної машини. На всі види робіт надається гарантія та видається акт виконаних робіт на спеціальному бланку

Найменування послуги Вартість
Виїзд майстра БЕЗКОШТОВНО Замовити
Діагностика (при виконанні ремонту) БЕЗКОШТОВНО Замовити
Діагностика (в разі відмови від ремонту) 100 грн. Замовити
Заміна ТЕНа (водонагрівача) від 320 грн. Замовити
Ремонт модуля управління (плати) від 450 грн. Замовити
Заміна блоку підшипників від 750 грн. Замовити
Установка нового барабана від 900 грн. Замовити
Заміна зливного насоса (помпи) від 430 грн. Замовити
Ремонт/заміна люка (дверцят) від 320 грн. Замовити
Заміна приводного ременя від 220 грн. Замовити
Ремонт двигуна від 300 грн. Замовити
Заміна манжети від 350 грн. Замовити
Заміна шлангів і патрубків від 130 грн. Замовити
Установка нових амортизаторів від 210 грн. Замовити
Заміна сальника від 150 грн Замовити
Заміна щіток на двигуні від 120 грн. Замовити
Заміна клапанів від 180 грн Замовити

Ремонт пральних машин AEG (Житомир)

На даний момент в нашій країні найбільш поширені фронтальні і вертикальні пральні машини. Фронтальні пристрої мають спеціальний люк збоку, через який завантажується білизна, а вертикальні машини завантажуються зверху і займають менше місця. Такі пристрої відмінно підходять для установки в невеликі ванні кімнати. Але варто зауважити, що обидва варіанти пральних машин ламаються досить часто. Наша компанія вже багато років займається ремонтом побутової техніки та накопичила досвід роботи як з недорогими марками, так і з преміальними пристроями провідних європейських брендів.

Преміальні пральні машини

Наша компанія займається ремонтом пральних машин від марки AEG і робить це швидко, якісно, а головне - доступно. Ціни на ремонт преміальної техніки для дому практично не відрізняються від вартості ремонту моделей економ класу. Ви можете замовити послуги з відновлення пральної машини із застосуванням як вітчизняних, так і оригінальних німецьких запчастин. Не багато майстерні Житомира можуть похвалитися низькими цінами на ремонт преміальної побутової техніки.

Преміальні пральні машини AEG відрізняються від економічних моделей наявністю складних систем та інноваційних рішень. Для управління всіма процесами всередині пристроїв застосовується електроніка і безліч датчиків. Завдяки цьому якість прання значно підвищується, а витрати води і електроенергії значно знижуються. Вибираючи преміальні рішення від AEG ви не тільки економите на комунальних платежах, а й дбаєте про збереження навколишнього середовища.

Всі види ремонту

Ми маємо величезний досвід роботи з пральними машинами "АЕГ" і можемо виконати як найпростіші роботи (заміна Тена, усунення протікання, чистка зливного насоса), так і найбільш серйозні (ремонт двигуна, заміна підшипників, ремонт електромагнітних клапанів, заміна насоса або амортизаторів). Також ми маємо в штаті фахівців-електронників, які відповідають за ремонт електронних модулів управління. Майстри сервісного центру "НА ДОМУ" можуть вирішити як апаратні, так і програмні проблеми, які вимагають перепрошивки програмного забезпечення. Виїзд фахівців можливий по Житомиру і Житомирській області. Вартість ремонту при цьому залишається демократичною - ми не піднімали ціни вже кілька років, бо розуміємо, що зараз досить складно знайти зайві гроші на ремонт техніки.

Ремонт пральних машин AEG на домуРемонт пральної машини AEG Житомир