Ремонт пральних машин Whirlpool у Житомирі

Наші телефони:


+38(067) 892-64-82

Залишити заявку

Наша адреса:
м. Житомир, вул. Гоголівська 15

Ціни на ремонт пральних машин

Увага! В ціни, вказані на сайті, не включена вартість запчастин. Точна ціна ремонту залежить від поломки і вартості запчастин для Вашої моделі пральної машини. На всі види робіт надається гарантія та видається акт виконаних робіт на спеціальному бланку

Найменування послуги Вартість
Виїзд майстра БЕЗКОШТОВНО Замовити
Діагностика (при виконанні ремонту) БЕЗКОШТОВНО Замовити
Діагностика (в разі відмови від ремонту) 100 грн. Замовити
Заміна ТЕНа (водонагрівача) від 260 грн. Замовити
Ремонт модуля управління (плати) від 470 грн. Замовити
Заміна блоку підшипників від 600 грн. Замовити
Установка нового барабана від 850 грн. Замовити
Заміна зливного насоса (помпи) від 350 грн. Замовити
Ремонт/заміна люка (дверцят) від 290 грн. Замовити
Заміна приводного ременя від 220 грн. Замовити
Ремонт двигуна від 300 грн. Замовити
Заміна манжети від 350 грн. Замовити
Заміна шлангів і патрубків від 110 грн. Замовити
Установка нових амортизаторів від 180 грн. Замовити
Заміна сальника від 150 грн. Замовити
Заміна щіток на двигуні від 120 грн. Замовити
Заміна клапанів від 180 грн. Замовити

Ремонт пральних машин Whirlpool (Житомир)

Якщо ви не хочете витрачати дорогоцінний час на прання білизни вручну - то відмінним рішенням буде відновлення працездатності поламаною пральної машини. Бувають ситуації, в яких користувачі миттєво викликають фахівця по ремонту, але іноді замість поламаної машини купується нова, а стара ставиться в гараж або на балкон. Але найкраще звернутися в сервісний центр "НА ДОМУ", який працює в Житомирі вже більше 12 років і ремонтує навіть найскладніші несправності пральних машин.

Насправді з такою машиною можна провести невеликі маніпуляції, відновити її працездатність і відвезти на дачу. Якщо на дачі вже є пральна машинка, то відновлений апарат можна буде вигідною продати. У будь-якому випадку варто зателефонувати майстру з СЦ "НА ДОМУ" і уточнити, скільки буде коштувати ремонт пральної машини Whirlpool. Перед дзвінком обов'язково уточніть модель пристрою, щоб фахівець міг порахувати ціну запасних частин.

Компанія "Вірпул" виробляє як фронтальні, так і вертикальні пральні машини. Фронтальні машини мають люк, який відкривається в сторону, а вертикальні - спеціальну кришку. Обидва типи пристроїв мають високу якість збірки і надійність, але вертикальні моделі є кращими для установки в невеликих приміщеннях.

Отдельностоящие і вбудовані пральні машини

Досить часто трапляється ситуація, коли користувачі вирішили купити не отдельностоящую модель, а вбудовану. Така техніка інсталюється в меблі, що виглядає дуже стильно. Але при цьому ремонтопридатність подібних пральних машин значно знижується. Якщо у вас зламалося такий пристрій - то єдиним виходом буде виклик додому майстра по ремонту пральної машини. Розбирати меблі і витягувати пристрій - занадто складно. При цьому важливо розуміти, що машина може бути пошкоджена і краще все-таки дочекатися фахівця.

Що ми ремонтуємо

Техніка від "Вірпул" - дуже надійна, в ній використовуються сучасні технології та якісні матеріали. При правильному догляді машина може працювати дуже довго і радувати власника ідеально чистою білизною. Якщо машина все-таки зламалася, то ми можемо виконати: заміну підшипників, ремонт двигуна, заміну електромагнітних клапанів, ремонт кнопок або поворотного перемикача, заміну амортизаторів і пружин, а також багато інших видів ремонту. Також наші фахівці можуть виконати заміну або відновлення електронного модуля управління пральної машини Whirlpool.

Ремонт пральних машин Whirlpool на домуСервіс пральних машинВідремонтувати пральну машинуВідремонтувати пральну машину