Ремонт пральних машин LG у Житомирі

Наші телефони:


+38(067) 892-64-82

Залишити заявку

Наша адреса:
м. Житомир, вул. Гоголівська 15

Ціни на ремонт пральних машин

Увага! В ціни, вказані на сайті, не включена вартість запчастин. Точна ціна ремонту залежить від поломки і вартості запчастин для Вашої моделі пральної машини. На всі види робіт надається гарантія та видається акт виконаних робіт на спеціальному бланку

Найменування послуги Вартість
Виїзд майстра БЕЗКОШТОВНО Замовити
Діагностика (при виконанні ремонту) БЕЗКОШТОВНО Замовити
Діагностика (в разі відмови від ремонту) 100 грн. Замовити
Заміна ТЕНа (водонагрівача) від 260 грн. Замовити
Ремонт модуля управління (плати) від 450 грн. Замовити
Заміна блоку підшипників від 600 грн. Замовити
Установка нового барабана від 800 грн. Замовити
Заміна зливного насоса (помпи) від 350 грн. Замовити
Ремонт/заміна люка (дверцят) від 290 грн. Замовити
Заміна приводного ременя від 220 грн. Замовити
Ремонт двигуна від 300 грн. Замовити
Заміна манжети від 300 грн. Замовити
Заміна шлангів і патрубків від 110 грн. Замовити
Установка нових амортизаторів від 180 грн. Замовити
Заміна сальника від 150 грн. Замовити
Заміна щіток на двигуні від 120 грн. Замовити
Заміна клапанів від 180 грн. Замовити

Ремонт пральних машин LG (Житомир)

В останні роки пральні машини отримали практично повсюдне поширення в Житомирі. Якщо ще 10 років тому деякі жителі не хотіли купувати автоматичні пристрої і намагалися користуватися "полуавтоматами", то зараз практично в кожному будинку можна зустріти пралку, яка може виконувати роботу по дому без участі людини. Вам достатньо всього лише завантажити білизну, засипати порошок і вибрати програму. Все інше автоматична машинка зробить за вас.

Звичайно, за багато років експлуатації користувачі звикають до такого зручності і тому будь-яка поломка пральки виявляється серйозним потрясінням. Природно, адже хто в своєму розумі захоче прати білизну вручну? Наша команда розуміє необхідність екстреного ремонту побутової техніки і може надіслати до вас додому фахівця вже через 1-2 години або в той момент, коли вам буде найзручніше.

Побутова техніка LG

Однією з найбільш поширених марок пральних машин в Житомирі можна вважати корейський бренд LG. Дана компанія випускала безліч видів побутової техніки під назвою Gold Star і заслужила любов українців починаючи з часу здобуття незалежності. Техніка "Ел Джі" відрізняється високою якістю збірки і застосуванням передових комплектуючих. Завдяки цьому пральні машини марки можуть працювати багато років, якщо дотримуватися умов, розміщені в керівництві по експлуатації. А так пральки LG можуть працювати дуже довго і ремонтувати їх обов'язково потрібно.

Види ремонту

Наші фахівці багато разів стикалися з цією технікою і відмінно розбираються у всіх можливих поломки пральних машин LG. При необхідності ми можемо виконати навіть найскладніші ремонти, такі як заміна підшипників або відновлення електронного модуля управління.

Але це не означає, що ми займаємося тільки складними завданнями. Якщо у вас протікання - ми її обов'язково усунемо, якщо машина перестала нагрівати воду - замінимо ТЕН або термодатчик, якщо перестала зливати - виконаємо чистку або ж замінимо зливний насос. З якою б проблемою ви до нас не звернулися - ми обов'язково вирішимо її і віддам гарантію.

Виїзд майстра може бути замовлений по телефону, через месенджер або в режимі онлайн-заявки. Територія виїзду - Житомир і ряд районів Житомирської області. Звертайтеся до нас і ми обов'язково допоможемо вам вирішити всі проблеми з пральною машиною від корейської марки LG.

Ремонт пральних машин LGРемонт пральних машинВідремонтувати пральну машинуРемонт пральних машин у Житомирі