Ремонт пральних машин Gorenje у Житомирі

Наші телефони:

+38(066) 098-00-35
+38(067) 892-64-82

Залишити заявку

Наша адреса:
м. Житомир, вул. Гоголівська 15

Ціни на ремонт пральних машин

Увага! В ціни, вказані на сайті, не включена вартість запчастин. Точна ціна ремонту залежить від поломки і вартості запчастин для Вашої моделі пральної машини. На всі види робіт надається гарантія та видається акт виконаних робіт на спеціальному бланку

Найменування послуги Вартість
Виїзд майстра БЕЗКОШТОВНО Замовити
Діагностика (при виконанні ремонту) БЕЗКОШТОВНО Замовити
Діагностика (в разі відмови від ремонту) 100 грн. Замовити
Заміна ТЕНа (водонагрівача) від 260 грн. Замовити
Ремонт модуля управління (плати) від 450 грн. Замовити
Заміна блоку підшипників від 600 грн. Замовити
Установка нового барабана від 800 грн. Замовити
Заміна зливного насоса (помпи) від 350 грн. Замовити
Ремонт/заміна люка (дверцят) від 290 грн. Замовити
Заміна приводного ременя від 220 грн. Замовити
Ремонт двигуна від 300 грн. Замовити
Заміна манжети від 300 грн. Замовити
Заміна шлангів і патрубків від 110 грн. Замовити
Установка нових амортизаторів від 180 грн. Замовити
Заміна сальника від 150 грн. Замовити
Заміна щіток на двигуні від 120 грн. Замовити
Заміна клапанів від 180 грн. Замовити

Ремонт пральних машин Gorenje (Житомир)

Пральні машини автоматичного типу можуть працювати довгі роки. Деякі пристрої ламаються вже через кілька років експлуатації, а деякі можуть працювати і 10 і навіть 20 років. Все це залежить не тільки від якості самого пристрою і компанії, яка його зробила, але і того, наскільки правильно користувач експлуатував пральну машину.

З огляду на якість води в нашому місті, дуже важливо ретельно доглядати за побутовою технікою і робити це в суворій відповідності з інформацією, яка вказана в інструкції з експлуатації. Вчасно проводите чистку машини спеціалізованими засобами, не перевантажуйте її та захищайте від перепадів напруги. Перевезення пристроїв допустима тільки з транспортувань болтами, а система фільтрації потребує періодичного очищення.

Вертикальні і фронтальні пральні машини Gorenje

У Житомирі поширені як фронтальні, так і вертикальні пральні машини марки "Горєньє". Незалежно від того, який тип ви придбали раніше, наші фахівці зможуть виконати будь-який ремонт і відновити працездатність вашої домашньої помічниці. Більше не потрібно везти машину в сервісний центр. Наші майстри самі приїдуть до вас додому і виконають діагностику, визначивши несправність. Також майстер виконає ремонт на місці, якщо ви будете в цьому зацікавлені.

Викликати спеціаліста СЦ "НА ДОМУ" можуть жителі Житомира та найближчого передмістя. Завдяки наявності службових автомобілів наші працівники можуть гнучко формувати графік і виїжджати для ремонту техніки Gorenje у зручний для клієнта час. Якщо ви проживаєте у віддалених районах Житомирської області, то вам необхідно зателефонувати майстерні для уточнення можливості виїзду.

Найбільш часті поломки

Варто зауважити, що до нас досить часто звертаються городяни, які володіють пральними машинами Gorenje. Але це не означає, що вони часто ламаються, просто такі машини дуже часто купували і їх в місті досить багато. Серед найбільш частих звернень можна виділити наступні поломки: чи не зливає, не гріє, сильно шумить під час віджиму, які не заливає воду, протікає з під люка, протікає з лотка для порошку, утворюється багато піни, вода постійно заливається або люк не блокується. Всі описані проблеми наші досвідчені майстри можуть вирішити у вас На Дому і вартість ремонту буде дуже низькою. Ми не підвищуємо ціни вже кілька років і не будемо робити цього найближчим часом.

Відремонтувати пральну машину у ЖитомиріРемонт пральних машин GorenjeРемонт пральних машинВідремонтувати пральну машину