Ремонт пральних машин Beko у Житомирі

Наші телефони:


+38(067) 892-64-82

Залишити заявку

Наша адреса:
м. Житомир, вул. Гоголівська 15

Ціни на ремонт пральних машин

Увага! В ціни, вказані на сайті, не включена вартість запчастин. Точна ціна ремонту залежить від поломки і вартості запчастин для Вашої моделі пральної машини. На всі види робіт надається гарантія та видається акт виконаних робіт на спеціальному бланку

Найменування послуги Вартість
Виїзд майстра БЕЗКОШТОВНО Замовити
Діагностика (при виконанні ремонту) БЕЗКОШТОВНО Замовити
Діагностика (в разі відмови від ремонту) 100 грн. Замовити
Заміна ТЕНа (водонагрівача) від 270 грн. Замовити
Ремонт модуля управління (плати) від 450 грн. Замовити
Заміна блоку підшипників від 600 грн. Замовити
Установка нового барабана від 800 грн. Замовити
Заміна зливного насоса (помпи) від 360 грн. Замовити
Ремонт/заміна люка (дверцят) від 290 грн. Замовити
Заміна приводного ременя від 230 грн. Замовити
Ремонт двигуна від 300 грн. Замовити
Заміна манжети від 300 грн. Замовити
Замена шлангов и патрубков від 115 грн. Замовити
Установка нових амортизаторів від 190 грн. Замовити
Заміна сальника від 150 грн. Замовити
Заміна щіток на двигуні від 120 грн. Замовити
Заміна клапанів від 180 грн. Замовити

Ремонт пральних машин BEKO (Житомир)

Життя середньостатистичної людини дуже сильно залежить від побутової техніки. У Житомирі практично в кожному будинку можна зустріти пральну машину. Деякі користувачі досі перуть напівавтоматичними пристроями, але такий застарілий тип пральних машин з кожним роком відходить на другий план завдяки повсюдного поширення автоматичних пристроїв. Варто зауважити, що автоматичні машинки в усьому перевершують своїх напівавтоматичних "колег". Користувачеві досить завантажити білизну в бак, вибрати необхідну програму, засипати порошок та після цього активувати цикл прання.

Деякі пральні машини оснащуються спеціальною системою автоматичного дозування миючих засобів, яка дозволяє пристрою самостійно регулювати використання складу для видалення забруднень. Це дозволяє знизити споживання таких засобів і знизити забруднення навколишнього середовища. Але подібна технологія поширюється тільки в нових преміальних машинах, більшість недорогих пристроїв подібними функціями не володіють.

Бренд BEKO

У наш сервісний центр "НА ДОМУ" вже багато років звертаються жителі Житомира та Житомирської області з проханням відремонтувати пральні машини BEKO. Раніше нам здавалося це дивним, так як в нашій країні популярністю завжди користувалися європейських і азіатських машин. Але при цьому компанія BEKO виготовляє свої пристрої в Туреччині. Але зовсім скоро ми зрозуміли, що бренд "Беко" є дуже популярним в нашому місті. Таку популярність він отримав завдяки якісній збірці, широкому модельному ряду і низькими цінами, які значно привабливіше, ніж пропозиції європейських виробників.

Вертикальні і фронтальні пральні машини

Наша компанія вже багато років займається ремонтом пральних машин BEKO і може гарантувати високу якість виконання. Ми працюємо як з фронтальними, так і з вертикальними пристроями, які хоч і схожі, але мають безліч відмінностей. також ми працюємо з вбудовуваної побутовою технікою. При необхідності ми можемо провести заміну підшипників, включаючи випадки з литим баком. Якщо у вашої машинки зламалася електроніка - то наші фахівці зможуть відновити її без будь-яких серйозних проблем. При цьому ціна ремонту вас приємно здивує, ми розуміємо, наскільки складна зараз економічна ситуація і йдемо назустріч замовникам.

Обслуговування пральних машин на домуУсунення поломок в пральній машині недорого