Ремонт пральних машин Miele у Житомирі

Наші телефони:

+38(066) 098-00-35
+38(067) 892-64-82

Залишити заявку

Наша адреса:
м. Житомир, вул. Гоголівська 15

Ціни на ремонт пральних машин

Увага! В ціни, вказані на сайті, не включена вартість запчастин. Точна ціна ремонту залежить від поломки і вартості запчастин для Вашої моделі пральной машини. На всі види робіт надається гарантія та видається акт виконаних робіт на спеціальному бланку

Найменування послуги Вартість
Виїзд майстра БЕЗКОШТОВНО Замовити
Діагностика (при виконанні ремонту) БЕЗКОШТОВНО Замовити
Діагностика (в разі відмови від ремонту) 100 грн. Замовити
Заміна Тена (водонагрівача) від 480 грн. Замовити
Ремонт модуля управління (плати) від 550 грн. Замовити
Заміна блоку підшипників від 960 грн. Замовити
Установка нового барабана від 1400 грн. Замовити
Заміна зливного насоса (помпи) від 600 грн. Замовити
Ремонт/заміна люка (дверцят) від 720 грн. Замовити
Заміна приводного ременя від 460 грн. Замовити
Ремонт двигуна від 650 грн. Замовити
Заміна манжети від 440 грн. Замовити
Заміна шлангів і патрубків від 230 грн. Замовити
Установка нових амортизаторів від 460 грн. Замовити
Заміна сальника від 280 грн. Замовити
Заміна щіток на двигуні від 260 грн. Замовити
Заміна клапанів від 320 грн. Замовити

Ремонт пральних машин Miele (Житомир)

Наша компанія вже багато років працює на ринку Житомира. Швидше за все, ви вже стикалися з нами прямо або побічно. Сервісний центр називається "На Дому". Таке незвичайне назва ми вибрали, тому що в ті часи, коли починалася наша діяльність, мало хто з майстрів їздив додому до замовника. Ми ж вирішили, що такий виїзд буде нашим конкурентним перевагам. І не прогадали. На даний момент велика частина ремонтних майстерень здійснює виїзди по Житомиру і Житомирській області. Але ми були одними з перших і дуже пишаємося цим.

У нашій майстерні працюють справжні професіонали своєї справи, які не тільки мають багатий досвід, а й отримали профільну освіту. Завдяки цьому ми маємо один з найнижчих показників шлюбу в Житомирі. З 1000 ремонтів тільки 2 рази до нас звертаються по гарантії. Це дуже високий показник, над досягненням якої ми працювали більше 12 років. Крім цього ми можемо забезпечити дійсно низьку ціну на ремонт за рахунок оптової купівлі запасних частин і мінімальних витрат на рекламу.

Побутова техніка Miele

Однією з найбільш передових компаній у світі з випуску преміальної побутової техніки можна вважати бренд Miele. Даний виробник виготовляє якісні пральні машини і велика кількість різної побутової техніки. В асортименті марки можна зустріти холодильники та морозильні камери, посудомийні машини, пристрої для приготування кави, мікрохвильові печі і навіть шафи шокової заморозки.

При розробці і виготовленні продукції застосовуються передові технології, що дозволяють створити не тільки ефективні, але і економічні пристрої. Вся техніка від "Мілі" споживає мало води і електроенергії. Варто також зауважити, що використання якісних комплектуючих знижує ймовірність ремонту пральної машини Miele в кілька разів у порівнянні з економічними моделями. Купуючи преміальну німецьку техніку - ви робите інвестицію в майбутнє, тому що вона буде працювати багато років і продовжить радувати власника високою якістю прання білизни.

Вертикальні і фронтальні пральні машини

Якщо ви купили пральну машину Miele, то дуже важливо розуміти, до якого типу належить даний пристрій. Існують вертикальні і фронтальні машини, які відрізняються як за експлуатаційними характеристиками, так і за форматом ремонту. Обидва типи пристроїв можна відновити, але вартість послуг з ремонту вертикальної пральної машини буде трохи вище за рахунок меншої поширеного пристроїв такого роду.

Ремонт пральних машин МілеВідремонтувати пральну машинуРемонт пральних машин