Пральна Машина не Виходить на Віджим | Що Робити

- May 06, 2022

 У цій статті ми поговоримо про те, як користувачу вирішити проблеми віджиму в пральній машині автоматичного типу. Будь-які поломки слід усувати самостійно лише якщо ви маєте великий досвід та необхідні інструменти. Для ремонту пральної машини, яка не віджимає білизну, краще звертатися до професіоналів із сервісного центру. Возити техніку нікуди не потрібно, гарні майстри завжди самі приїжджають додому до замовника.

Віджим у пральній машині

Чому машина не віджимає пральна машина ремонт

Для розуміння можливих причин поломки дуже важливо звернути увагу на конструкцію пральної машини і те, як саме здійснюється віджим. Як фронтальні, так і вертикальні пристрої виготовляються із застосуванням пластикових або металевих баків. Цей бак кріпиться до корпусу пристрою за допомогою пружин та амортизаторів. У більшості моделей на верхню частину бака встановлюється бетонна або металева противага, яка знижує вібрацію. Усередині бака розміщується барабан, в який користувач закладає білизну.

Після початку прання у бак заливається вода разом із миючим засобом, а після всіх необхідних етапів прання вода зливається. Віджим може початися тільки після повного зливу води - за це відповідає спеціальний датчик рівня води (пресостат). Якщо вода залишилася або пресостат не спрацював - машина зупиниться і гудітиме. Якщо вода злилася, але пристрій все одно не віджимає білизну - то в даній ситуації потрібна діагностика.

Чому машина не віджимає?

Нижче ми розглянемо найчастіші причини відсутності віджиму. Ця інформація може знадобитися під час спілкування з фахівцем та оцінки якості його діагностики. Варто відзначити, що багато приватних майстрів навмисно вводять людей в оману для отримання вигідні. Саме тому найкраще звертатися до майстерні, де працюють досвідчені фахівці, а сама організація видає гарантію на свою роботу.

Не зливається вода

Найімовірнішою причиною є відсутність зливу води. Цю поломку будь-яка людина може діагностувати самостійно. Якщо ви бачите смужку рідини в баку, то необхідно усувати саме проблеми зі зливом. Найчастіше така неполадка виникає через забруднення зливного фільтра або проблем зі зливним насосом (помпою). Заміна зливного насоса - це одна з найчастіших процедур, що здійснюються з пральною машиною.

Саме насос найчастіше схильний до засмічень солями кальцію і магнію, а також схильний до попадання волосся або інших предметів (монет, запальничок, кісточок від бюстгальтера). Спробувати прочистити злив ви можете самостійно. Для цього необхідно відключити пристрій від мережі та викрутити спеціальну пробку, яка розміщується у нижній частині корпусу. Якщо в машині залишилася вода - краще перед цим злити воду за допомогою опускання зливного шланга. Також можна скористатися аварійним зливом, до якого підключається невеликий патрубок.

Розтягнувся ремінь

Друга причина – розтягнутий ремінь. Більшість пральних машин оснащується електричними двигунами саме з ремінним приводом. Особливістю таких пристроїв є простота конструкції та легкість заміни ременя. Але деякі машини (переважно від компанії LG) виготовляються за технологією прямого приводу (коли двигун безпосередньо кріпиться до барабана).

Якщо ремінь розтягнувся - то пральна машина нормально пратиме, але при спробі виходу на віджим або повільно обертатиметься або сильно буксуватиме. Можлива поява дивних звуків і навіть диму від ременя, що прослизає. Ремінь може або порватись, або розтягнутися, або зіскочити. У деяких випадках приводний ремінь розтягується або рветься через розбиті підшипники. Варто відзначити, що самостійно замінити ремінь вдасться у багатьох користувачів. Головною проблемою буде знайти якісний ремінь, який зможе проходити кілька років. Купувати запчастини в невеликих магазинах не варто – там часто продаються контрафактні товари.

Знос щіток двигуна пральной машини ремонт

Знос щіток двигуна

Ще один варіант – це проблеми зі щітками, але він актуальний лише для колекторних двигунів. У моделях з безщітковим двигуном потрібно шукати іншу причину поломки. Колекторні двигуни можуть досить якісно прати зі зношеними щітками, але віджим їм не під силу. Замінити такі щітки може лише професійний фахівець, який може їх розпаяти. Купувати щітки самостійно теж немає сенсу, тому що вони відрізняються не тільки за марками пральних машин, але і за конкретними моделями.

Поломка пресостату

Пресостат – це датчик рівня води, який відповідає за нормальне наповнення бака та проведення прання. Саме його показання є основою рішень, які приймаються електронним модулем управління. Вода в бак наливається рівно до тих пір, поки показники пресостату не досягнуть необхідних значень. Якщо пресостат перестав подавати ознаки життя або заклинив - то електроніка не зможе розуміти, що трапилося з пристроєм і який рівень води є насправді. Більшість пральних машин зупиняють роботу в такій ситуації, тому що це може скінчитися затопленням сусідів.

Для заміни датчика рівня води краще придбати аналогічну модель вашого виробника. Майстер зможе встановити його досить просто, ціна ремонту не буде космічною. Якщо вам ліньки шукати пресостат, то фахівець сам привезе додому кілька моделей і вибере відповідний. Не забувайте, що гроші майстру потрібно платити лише після виконання ремонту та перевірки пристрою.

Поломка таходатчика

Ще один прилад, який може спричинити відсутність віджиму – це таходатчик. Він є частиною електродвигуна і забезпечує вимірювання кількості обертів під час обертання валу. Якщо таходатчик виходить з ладу, то пральна машина не розумітиме, як саме працює двигун. Для усунення поломки також потрібно викликати спеціаліста.

Несправність електроніки

Ця несправність – найбільш критична. Як ми вже говорили вище, електроніка відповідає за всі дії, що виконуються пральною машиною. Якщо пральна машина перестала віджимати білизну, це може бути наслідком програмної несправності електроніки. Сама електронна плата може встановлюватися в нижній або верхній частині корпусу, вона підключається до всіх вузлів пристрою та ряду датчиків. Якщо в роботі програми стався збій і машина перестала віджимати одяг - то буде потрібно виклик спеціаліста, який має досвід роботи з електронікою, спеціальну освіту та величезний досвід.

Кваліфікований майстер зможе перепрошити електроніку та відновити працездатність пристрою. Крім програмних поломок, модуль може пошкодитися і фізично. Такі несправності називаються апаратними, їх усунення потребує заміни певних радіодеталей. Також досить часто з ладу може виходити сам мікропроцесор чи мікроконтролер. Ремонт електроніки – це найдорожча послуга з ремонту пральної машини. Але варто розуміти, що після виконання такого ремонту техніка може працювати ще багато років. Не варто купувати нову машину лише через поломку старої.

Несправність електроніки пральной машини ремонт

Купівля запасних частин

Якщо ви хочете відремонтувати машину самостійно - вам знадобляться запасні частини і повний набір необхідних інструментів. У магазинах запасних частин часто можна зустріти підроблені деталі, які не відрізняються високою якістю. Важливо вибирати саме обладнання, яке ідеально підходить до вашої моделі пральної машини. Такі деталі можна купити в інтернеті або звернутися до фахівців, які привезуть всі необхідні деталі для ремонту пральних машин.

Як відремонтувати пральну машину?

Якщо ви вирішили відремонтувати пристрій – просто зателефонуйте по номеру, який розміщено на нашому сайті. Також ви можете залишити заявку на зворотний дзвінок і ми самі вам передзвонимо. Перед зверненням найкраще знайти інформацію про вашу пральну машину - її марку та модель, ці дані часто можна зустріти на звороті люка або на бічній частині корпусу.

Під час розмови майстер дізнається про всі особливості поломки і припустить, що стало її причиною. Звичайно, точно дізнатися це майстер зможе тільки після проведення діагностики вдома у користувача. Наша компанія працює на виїзді, ви можете замовити візит спеціаліста в межах міста або у найближчому передмісті. Діагностика оплачується лише у разі відмовитися від ремонту, якщо ремонт робиться, то платити за діагностику не потрібно.

До переваг нашого сервісного центру можна віднести великий досвід роботи, підбір лише кваліфікованих спеціалістів, доступ до якісних запасних частин, а також гарантію на всі види послуг. Після виконання ремонту пральної машини наші робітники розкажуть, як уникнути поломок у майбутньому та нададуть гарантію, термін якої може змінюватись від 3 до 12 місяців.


Комментарии (0)


Додати коментар
Дозволені теги: <b><i><br>Додати новий коментар:


Зміст: